П’ять жінок звинуватили голлівудського актора Джеймса Франко у сексуальних домаганнях

Дата публікації
Перегляди
4207
Поділитись:
WhatsApp
Viber
П’ять жінок звинуватили голлівудського актора Джеймса Франко у сексуальних домаганнях

Фото: Getty Images

Четверо з них були студентками кіношколи актора, п'ята назвала артиста своїм наставником.

У голлівудському секс-скандалі з’явився новий фігурант.

Тепер одразу п’ять жінок звинуватили у  неналежній поведінці володаря статуетки "Золотого глобуса", актора Джеймса Франко. Четверо з жінок були студентками його акторської школи, а п'ята - сказала, що він був її наставником.

Як пише Los Angeles Times, жінки заявили, що Франко поводився неналежним чином, в тому числі під час знімань відвертих сцен і на заняттях.

Раніше ще двоє жінок розповіли, як Франко їх домагався. Так, за словами акторки Вайолет Пейлі Франко намагався примусити її до сексу, а також спокусити її неповнолітню подругу. А учениця кіношколи знаменитості Сара Тітер-Каплан стверджувала, що Франко змусив її роздягнутися на знімальному майданчику, оскільки "цього вимагав контракт".

Своєю чергою, адвокат актора спростував усі звинувачення. У програмі Стівена Кольбера Джеймс Франко сказав, що дійсно підтримує рухи Time's Up (час вийшов), і кампанію #MeToo (я теж), спрямованих на боротьбу з сексуальними домаганнями.

На запитання про висунуті проти нього звинувачення Франко відповів, що не читав те, що пишуть про нього в соцмережі, але чув про це. Він ще раз наголосив, що ці твердження неправильні.

Нагадаємо, раніше екс-співробітниця звинуватила Майкла Дугласа у тому, що він при ній мастурбував.

Наступна публікація