Зірки побували на допрем'єрному показі відомого анімаційного фільму.

В кінотеатрі "Оскар" 14 червня відбулася гала-прем'єра пригодницького анімаційного фільму "Тачки 3".

Першими в Україні стрічку побачили Олег Скрипка з сім'єю, Катя Осадча, Марічка Падалко та Єгор Соболєв з дітьми, віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко з сім'єю, Соломія Вітвіцька, ресторатор Діма Борисов, Ольга Шурова, Валентина Хамайко, Тамерлан і Альона Омаргалієва, Єгор Крутоголов з "Дизель Шоу", Олена і Сергій Лавренюки та інші гості.

Фільм дублювали Остап Ступка та Ольга Сумська, голоси яких ще з часів першого культового мультфільму належать головному героєві Блискавці Макквін і його елегантній подрузі Саллі відповідно.

Актор театру і кіно Остап Ступка розповів, що перевтілюватися в такого персонажа, як Маккуїн це завжди драйв:

"Глядачі всього світу люблять його і чекають на нову зустріч. Уявіть - ціле покоління виросло на Тачках".

Падалко, Вітвіцька, Осадча на прем'єрі "Тачки 3"_10
Кінотеатр "Оскар"
Остап Ступка

А Ольга Сумська переконана, що український дубляж - продукт найвищого класу: "Локальні жарти, вигуки, настрій - все дуже професійно"

До акторів приєдналися нові герої супершвидкісних гонок - Марічка Падалко (голос Наталі Точняк) і Олександр Скічко (голос Джексона Шторму). Для останнього робота над проектом "Тачки 3" стала дебютом. Ведучий зізнався, що завжди мріяв озвучити фільм:

"Це було справжнім викликом! Хоч я і маю достатній акторський і телевізійний досвід, дубляж - це зовсім інше, це ні на що не схожий процес. Всю палітру емоцій потрібно передати одним лише голосом. Мені дуже сподобалося".

Падалко, Вітвіцька, Осадча на прем'єрі "Тачки 3"_3
Кінотеатр "Оскар"
Марічка Падалко з родиною

Першим досвідом в дубляжі робота над фільмом "Тачки 3" став і для Марічки Падалко.

"Дуже приємно, що це мультик, який люблять мої діти. Вони переглянули першу і другу частини, знали, що я беру участь у кастингу, і дуже сильно вболівали за мене. До того ж, я озвучую героїню Наталі, яка, по-перше, журналістка, по-друге, розбирається в автогонках, а я раніше вела спортивні новини, а по-третє, я ведуча не лише новин, а й дитячої програми, тому ця роль мені дуже близька. Сподіваюся, що глядачам сподобається", - поділилася враженнями відома телеведуча.

Залиште свій коментар