Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пальто нареченої принца Гаррі Меган Маркл стало причиною інтернет-колапсу

Вбрання, у якому Меган вийшла до преси вже у статусі нареченої, розкупили за лічені хвилини.

Пальто нареченої принца Гаррі Меган Маркл стало причиною інтернет-колапсу, йдеться у сюжеті "ТСН".

Верхній одяг, як у Меган, розкупили за лічені хвилини. У білосніжному пальті з поясом, вартістю 750 доларів, наречена принца вийшла до журналістів, коли пара оголосила про заручини.

Створив пальто канадський бренд, якому довелося навіть замовити додаткову партію таких самих пальт, щоби вдовольнити покупців.

ВідеоБіле пальто, як в нареченої принца Гаррі, миттєво розкупили в усіх магазинах

Принц Гаррі та Меган Маркл заручені_1
Reuters

Нагадаємо, що напередодні принц Гаррі й американська акторка Меган Маркл оголосили про заручини. Обраниця принца показала  пресі свою обручку, дизайн якої Гаррі розробляв сам.

Принц Гаррі та Меган Маркл заручені_3
Reuters

Оздобили її діамантами з колекції принцеси Діани. Ювеліри припускають, що коштувати така прикраса може 200 тисяч фунтів. Принц та його обраниця повідомили, що поберуться навесні наступного року. Окрім того новоспечені наречені поділилися своєю історією.

"Я закохався у Меган дуже швидко – це і було для мене підтвердженням того, що зірки склалися ідеально. Ця прекрасна жінка несподівано увійшла в моє життя, а я - в її. Мало хто знає, але ми чудова команда. Сподіваюсь, ви й самі у цьому з часом переконаєтесь", - сказав принц Гаррі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції