Памела Андерсон підтвердила роман з молодшим від неї на 18 років красунчиком-футболістом

Памела Андерсон підтвердила роман з молодшим від неї на 18 років красунчиком-футболістом

Фото: Getty Images

Нещодавно знаменита білявка переїхала до коханого у Францію.

Американська зірка Памела Андерсон вперше розповіла про роман з футболістом Аділем Рамі, чутки про який ширяться у ЗМІ вже півроку.

Нещодавно 50-річна Памела переїхала до 32-річного бойфренда у Францію і, за словами Андерсон, відтоді її життя сильно змінилося. Акторка та модель відвідує чи не кожен матч за участю її коханого (Рамі грає за марсельський "Олімпік" – прим.ред.)

Колись секс-бомба Памела стала господинькою, готує сніданки, її навіть можна часто зустріти на місцевих ринках.

"Він називає мене "інопланетянкою". Він каже, що мені має бути 30 років, а не 50, і просить показати моє водійське посвідчення", - сказала про різницю у віці з Рамі Андерсон, пише DailyMail.

Аділь Рамі / Фото: Getty Images

Знаменитість зізналася, що зустріч з Рамі надихнула її вивчити французьку мову. Окрім того білявка має намір знятися у французькому фільмі.

"Хочу попрацювати над французьким фільмом, який зніме класний режисер. І я хочу говорити в ньому французькою. Зробити щось нове - це найкращий рецепт того, щоб почуватися молодшою", - зауважила зірка.

Нагадаємо, раніше Памелі Андерсон активно приписували роман із засновником WikiLeaks Джуліаном Ассанжем. Проте далі платонічних ці стосунки нікуди не зайшли.

Повʼязані теми:

Наступна публікація