Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Панеттьєрі бачить доньку від Кличка, яка живе з батьком в Україні, через  відеозв'язок – ЗМІ

Акторка доволі рідко спілкується з дитиною.

Акторка Гейден Панеттьєрі, яку побив бойфренд, не так часто бачиться з донькою, як би хотіла.

Так, подейкують, що чотирирічна Кайя Євдокія мешкає разом із батьком, боксером Володимиром Кличком в Україні. Як повідомляє видання Us Weekly, все частіше Панеттьєрі спілкується з донькою за допомогою відеозв'язку.

"Гейден часто їздить в Україну, щоб побачити дочку, і телефонує їй через FaceTime. Кайя продовжує жити з батьком, якого дуже любить. У неї багато друзів", - повідомив інсайдер.

Він додав, що Кличко - дуже гарний і турботливий батько. В Україні за дівчинкою йому допомагає доглядати мати.

Нагадаємо, що Гейден Панеттьєрі і Володимир Кличко оголосили про свої заручини в жовтні 2013 року, в серпні того ж року повинно було відбутися весілля акторки та чемпіона світу з боксу, однак плани змінилися. У серпні 2018-го стало відомо, що знаменитості скасували заручини. Дочка - Кайя Євдокія Кличко з'явилася на світ 9 грудня 2014 року. І для Володимира, і для Хайден це перша дитина.

Гейден Панеттьєрі та Володимир Кличко
people.com

Сама ж Гейден намагалася після розриву з Кличком збудувати нові стосунки з актором Брайаном Гікерсоном. Проте 2 травня у Голлівуді поліція заарештувала нового бойфренда Гейден. Чоловік побив свою дівчину, залишивши на її тілі численні синці, а також розбив їй ніс. Його заарештували, проте пізніше відпустили під заставу. Проте суд заборонив Гікерсону наближатися до Гейден ближче, ніж на 90 метрів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції