Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Паризька опера відмовилася працювати зі скандальним танцюристом Полуніним

Європейцям не сподобалися сексистські заяви танцівника балету.

Паризька опера відкликала запрошення скандальному українському танцюристу балету Сергію Полуніну, який раніше назвав Росію "добром", на участь у постановці "Лебедине озеро" після того, як той опублікував декілька гомофобних і сексистських заяв у соцмережі, передає France 24.

"Мужик має бути мужиком на сцені, вже є балерина, не повинно бути двох [балерин]. Чоловік повинен бути чоловіком, а жінка жінкою. Чоловіча і Жіноча енергія створює баланс. Ось чому у вас є яйця. Те саме поза балетом, мужики що з вами? Жінки в світі зараз намагаються стати на роль чоловіка, тому що ви їх не тра*аєте і тому що ви - ганьба", - написав Полунін, звертаючись до артистів балету у дописі від 29 грудня 2018 року.

Також затятий шанувальник президента РФ Володимира Путіна кілька днів тому опублікував пост з критикою гладких людей, який пізніше видалив, передає ТАСС з посиланням на Agence France-Presse.

Нагадаємо, скандал навколо Сергія Полуніна розгорівся у його день народження. 20 листопада 2018 року на сторінці мікроблогу артиста з'явився знімок президента РФ із закликом "надіслати йому всі добрі побажання". Це викликало чимало запитань. Потім Полунін розвіяв усі сумніви, виклавши у соцмережі фотографію тату з Путіним, яку він вже давно зробив собі на грудях.

Пізніше Полунін також отримав громадянство РФ. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції