Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пародист Зеленського розповів, як від імені президента розіграв Кошового

Юрій Великий розповів історію про те, як потрапив до "Кварталу 95".

Новий актор студії "Квартал 95" Юрій Великий, який тепер грає роль Володимира Зеленського у "Вечірньому Кварталі", розповів історію про те, як потрапив до акторського складу "Кварталу".

В ефірі "Сніданку з 1+1" Великий зізнався, що якось розіграв "квартальця" Євгена Кошового від імені президента.

"Це цікава історія про те, як я знову з'явився у "Кварталі". Я зателефонував Лисому, Євгену Кошовому, і голосом Володимира сказав: "Жека, Юрчика візьміть до "Кварталу" замість мене". Женя відповідає: "Та він голомозий, навіщо нам ще один голомозий". Я йому: "Ну Жень, я тебе прошу, будь ласка, зателефонуй йому та візьміть". Рівно за дві хвилини мені зателефонував Жека і сказав, що треба зустрітися. Я звичайно вдав, кажу йому: "Євгене, про що мені з тобою говорити", - поділився Великий.

ВідеоЯк комік Юрій Великий отримав роль президента у "Вечірньому кварталі"

З нами на зв'язку – Юрій Великий, новий актор Кварталу 95, який переміг у кастингу двійників Володимира Зеленського. Що варто знати про коміка та чи оцінив його мистецтво чинний президент України - дивіться у відео.

Як комік Юрій Великий отримав роль президента у "Вечірньому кварталі"

Актор пригадує, що він підготувався до зустрічі з Кошовим, гарно одягнувся і поїхав. "Я гарно одягнувся, приїхав на зустріч. Перше, що мені сказав Лисий: "Юрчику, коли телефонуєш голосом президента, будь ласка, роби це не зі свого телефону", - розповів актор.

Нагадаємо, днями "Квартал 95" вперше на концерті показав пародію на Володимира Зеленського. Концерт відбувся в Одесі, а першу частину "Вечірнього Кварталу" покажуть вже у День Незалежності, 24 серпня в ефірі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції