Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пародія на Комарова і Зеленський в образі Лободи: яким буде другий ефір "Вечірнього Кварталу в Одесі"

Напередодні показу концерту зірки студії "Квартал 95" поділилися спогадами про місто.

Сьомого жовтня на "1+1" відбудеться другий концерт "Вечірнього Кварталу в Одесі", знімання якого відбувалися влітку. Зірки студії "Квартал 95" назвали, із чим у них асоціюється це місто, і розповіли про найбільш пам'ятні події, що відбулися в ньому.

Так, у Олени Кравець Одеса викликає асоціації з відпочинком, а Євген Кошовий, говорячи про місто, згадує перший вихід на сцену у складі з "Кварталом".

"Вечірній квартал" в Одесі_8
Студія "Квартал 95"

Олена Кравець: "У мене Одеса асоціюється з відпочинком, тому тут завжди дуже важко працювати. Нещодавно я побувала в одному чудовому кафе і запитала у офіціантки, що вона може порадити зі страв. Висловила побажання, щоб було менше вуглеводів, більше білка. У підсумку я замовила курча, а офіціантка мені: "Ви не бачили наше курча, в ньому стільки вуглеводів". Ще таксисти часто жартують і запитують не "куди", а "де", що моментально мене бентежить. А ще коментують по дорозі буквально все. Наприклад, ми проїжджаємо обмінник, а таксист каже: "А чого курс такий нудний? А де ось ця істерія".

"Вечірній квартал" в Одесі_12
Студія "Квартал 95"

Степан Казанін: "В Одесі часто зупиняють на вулиці, щоб ні з того ні з сього розповісти новий анекдот або навіть прочитати пару віршів. Іноді людина навіть не просить сфотографуватися, а просто хоче, щоб я його вислухав. З місцевих страв люблю ікру щуки, рапани, кефаль, а ще вперше в житті саме в Одесі я спробував борщ з карасиком".

"Вечірній квартал" в Одесі_11
Студія "Квартал 95"

Євген Кошовий: "Одеса у мене асоціюється з першим виходом на сцену в складі «Кварталу». Пам'ятаю, я дуже хвилювався. У Одеси є свій колорит, і це місто ні на кого не схоже. А ще я дуже люблю серіали, пов'язані з цим містом".

Олександр Пікалов: "Одесу люблю за те, що всі місцеві намагаються нас перешуткувати. Тут у всіх жителів від народження відмінне почуття гумору. Ще можу дати пораду для тих, хто вперше у цьому місті. А саме – не питати, як кудись пройти. Є велика ймовірність, що вас заведуть не туди, причому в краще місце, ніж ви самі припускали. Сам я знаю Одесу не гірше від Києва. Це одне з улюблених моїх міст, і тут ми дали вже не менше 100 концертів. В Одесі найсмачніше холодне пиво і тюлечка. Зізнаюся, у мене є велике бажання приїхати сюди не по роботі, щоб поблукати неспішно містом і відвідати якісь екскурсії".

"Вечірній квартал" в Одесі_9
Студія "Квартал 95"

"Вечірній квартал" в Одесі_10
Студія "Квартал 95"

"Вечірній квартал" в Одесі_2
Студія "Квартал 95"

"Вечірній квартал" в Одесі_3
Студія "Квартал 95"

"Вечірній квартал" в Одесі_4
Студія "Квартал 95"

"Вечірній квартал" в Одесі_5
Студія "Квартал 95"

"Вечірній квартал" в Одесі_6
Студія "Квартал 95"

До слова, у другому ефірі Вечірнього Кварталу в Одесі глядачі побачать пародію на Дмитра Комарова у виконанні Євгена Кошового та номер, як єврей виправдовується, щоб не платити за "комуналку". Одним з найяскравіших номерів стане монолог Володимира Зеленського в образі Світлани Лободи.

"Вечірній квартал" в Одесі_1
Студія "Квартал 95"

Як традиційну фінальну пісню актори "Кварталу" виконають зворушливу композицію з репертуару Сергія Бабкіна. А з зіркових гостей в концерті візьмуть участь Тіна Кароль і Джамала, а також популярна британська група Hurts.

Залиште свій коментар

Вибір редакції