"Пародія на правосуддя": Джеймс Франко відповів на звинувачення у секс-домаганнях

Дата публікації
Перегляди
6766
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Пародія на правосуддя": Джеймс Франко відповів на звинувачення у секс-домаганнях

Фото: Associated Press

Актор заявив, що жінки несправедливо заплямували репутацію шанованої людини.

Відомий американський актор Джеймс Франко, якого 2018 року одразу п'ять жінок звинуватили у сексуальних домаганнях, зазначив, що звинувачення дівчат не відповідають дійсності.

Це стало відомо, завдяки офіційній письмовій відповіді адвокатів зірки на висунуті проти нього звинувачення, які потрапили у розпорядження видання Daily Mail.

Так, у документі стверджується, що звинувачення дівчат не відповідають дійсності.

"Мало того, що звинувачення в сексуальних домаганнях стали головною темою публікацій у ЗМІ, вони є помилковими і підбурливими, юридично необґрунтованими і неправильно поданими у формі колективного позову. Цей судовий процес є пародією на правосуддя і кульмінацією безчесної кампанії, яка несправедливо заплямувала репутацію гідної людини, зароблену тяжкою працею", - йдеться у заяві актора.

Також у документі згадується ім'я однієї із ймовірних жертв Франко, Сари Тітер-Каплан. За словами адвокатів саме вона неодноразово вихваляла актора в соцмережах і висловлювала йому слова подяки за спільну роботу.

"Тепер, більше 10 років по тому, так і не домігшись яких-небудь значних професійних успіхів, вона стверджує, що з нею погано поводилися. Це необгрунтовані, помилкові і запізнілі звинувачення. Тітер-Каплан свідомо брала участь в оголених сценах і ніколи не скаржилася", - зазначають адвокати актора.

Нагадаємо, минулого року саме двоє дівчат, які  були студентками школи акторської майстерності Джеймса з 2014 року. Сара Тітер-Каплан та Тоні Гаал, звинуватили його у неналежній поведінці. Вони заявили, що він обіцяв їм ролі у фільмах в обмін на участь в зніманнях сексуального характеру. 

Наступна публікація