Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
 Партнер Дорофєєвої у "Танцях з зірками" заінтригував можливою участю у продовженні шоу

Євген Кот поспілкувався із Катериною Осадчою.

Від початку проекту "Танці з зірками" пару Євген Кот та Надія Дорофєєва називали чи не найпристраснішою на проекті, йдеться у "Світському житті".

За словами танцівника, його дружина Наталя не ревнувала та навіть допомагала їм.

"Наталя моя в принципі не нервувала, тому що вона знає як я її кохаю. Вона – сама артистка і вона допомагала нам у наших постановках", - стверджує Євген.

Обраниця Євгена – чемпіонка світу із танців на пілоні. Вона сама запропонувала коханому небезпечний трюк на жердині в одному з номерів із Надею.

ВідеоЄвген Кот розповів, як дружина допомагала йому на "Танцях з зірками"

"Вона сама запропонувала використовувати китайський пілон і цей смертельний трюк, скажімо так. Насправді, трюк був небезпечний, плюс я виконував його із заплющеними очима", - зазначив він.

Після шоу Євгена почали постійно впізнавати. Також Кот розповів і про курйозний випадок, котрий стався із ним.

"Я не знаю, звідки вони беруть мій номер телефону. Вони телефонують, дихають у трубку. Я сьогодні був у страховій компанії, мені дівчата-працівниці сказали: "Вам ніхто не казав, що ви схожі на Женю Кота?". Я кажу: вперше чую, що я схожий сам на себе", - зауважив він.

Крім того, він заінтригував ймовірною майбутньою участю у другому сезоні оновленого шоу "Танці з зірками".

"Мені вже надійшла пропозиція від "1+1" брати участи у "Танцях з зірками" в наступному сезоні. Запропонував Дорофєєвій в наступному році забрати перше місце", - підсумував Євген.

Нагадаємо, у "Танцях з зірками" перемогли Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко. А от Надя Дорофєєва та Євген Кот посіли друге місце.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції