Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партнер Лесі Нікітюк з "Танців з зірками" Макс Єжов оголив торс у кліпі Lama

Співачка представила відео на пісню "Дим".

Українська співачка, фронтвумен гурту LAMA Наталя Дзеньків, яка майже після річної паузи випустила драйвовий трек "Дим", наразі представила яскравий кліп до нього.

У новій відеороботі Наталя Дзеньків "запалює" з екс-учасником відомого телешоу "Танці з зірками" та партнером Лесі Нікітюк Максом Єжовим. В процесі танці з темношкірим героєм-спокусником переходять в пристрасний поцілунок.

Lama_2

У пісні "Дим" Наталя Дзеньків розповідає історію з життя: хороших дівчаток приваблюють погані хлопці.

У кліпі Lama в легких, повітряних вбраннях танцює в оточенні хлопців в строгих костюмах, але найпалкіші па у Наталії з танцюристом Максом Єжовим.

Lama_1

Крім цього, Lama пішла ще на один експеримент. З розкішної брюнетки співачка стала білявкою з дредами.

Lama_4

"Танець в цьому кліпі — це та сама пристрасть і вогонь, який іноді виникає між малознайомими людьми. Якщо між ними немає ніякої духовної близькості, то вогонь цей перетворюється просто в дим, який може завдати багато болю і шкоди. Я часто задумувалась над тим, чому жінки відчувають тяжіння до так званих "поганих хлопців", чому хороші чемні чоловіки не завжди можуть нас настільки зацікавити і дати відчуття ейфорії. Майже зі всіма моїми подругами відбувалося щось подібне. Але цей дим оманливий, він закриває нам очі на справжнє, і дуже часто лишає серце порожнім і обгорілим, як вугілля. Про це ця пісня", - поділилася Наталя.

Цікаво, що днями Facebook з невідомої причини видалив тизер кліпу з публічної сторінки Lama. Але через кілька днів відновив публікацію з роликом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції