Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Партнер Наталії Могилевської у "Танцях з зірками" розповів, як танцював з нею в храмі

Ігор Кузьменко розповів про спільну зі співачкою поїздку в Делі.

Танцюрист і партнер Наталії Могилевської у "Танцях з зірками" Ігор Кузьменко, який таємно одружився, розповів, куди і навіщо він літав з Могилевською, йдеться у "Світському житті".

Цієї зими Кузьменко і Могилевська літали в Делі до духовного наставника Наталії. Вони виступили у нього в храмі.

"Ми танцювали п'ять танців, дуже різних, і публіка, мені здається, не дуже зрозуміла наші танці, тому що вони були частково з нашого проекту "Танці з зірками", - сказав Ігор.

Кузьменко познайомився з духовним наставником Могилевської і він йому дуже сподобався.

ВідеоІгор Кузьменко розповів про своє весілля і танці у храмі з Могилевською

Екс-партнер Наталії Могилевської на «Танцях з зірками» Ігор Кузьменко розкрив секрет! Виявляється, у лютому він одружився! Також хореограф розповів, як виступав із Наталією Могилевською у храмі. 

Ігор Кузьменко розповів про своє весілля і танці у храмі з Могилевською

"Дуже хороший, позитивний чоловік. Йому, здається, років 80. Але я його дідусем не можу назвати. І він дуже приємний. Насправді, не знаю, чому це сталося, але коли я з ним познайомився, всі місцеві та індуси приходили і цілували йому ногу, коли я до нього підійшов, він підвівся, потиснув мені руку і погладив мене по голові. Не знаю, чи було це благословення, але ось таке щось було", - поділився танцюрист.

Також він зазначив, що зараз з Могилевською спілкується, але не так часто, як це було під час проекту "Танці з зірками".

Нагадаємо, Наталя Могилевська та Ігор Кузьменко перемогли у шоу "Танці з зірками". Яким був шлях артистки в проекті, дивіться у матеріалі ТСН.uа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції