Павло Зібров після скандалу з концертом до Дня Незалежності заступився за режисерку шоу

Павло Зібров після скандалу з концертом до Дня Незалежності заступився за режисерку шоу

Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Артист подякував прихильникам за підтримку.

Народний артист Павло Зібров подякував фанам за підтримку у зв'язку з тим, що йому відмовили в участі в концерті до Дня Незалежності України.

Павло Миколайович зізнався, що не очікував такої реакції і що так багато небайдужих до його творчості йому написало. Водночас співак попросив прихильників стримувати свій гнів і не ображати у коментарях його колег за сценою.

"В цьому концерті є велика кількість гідних, справжніх артистів, таких, як Тарас Петриненко, Ірина Білик, Олег Винник, Олександр Пономарьов, Віктор Павлік, Руслана, Наталка Могилевська, Ніна Матвієнко, групи ВВ, та "Океан Ельзи", Вєрка Сердючка..... і молоді талановиті артисти: MONATIK, KAZKA, TAYANNA, Оля Полякова, Потап, Дідзьо, Джамала, Тіна Кароль, Сергій Бабкін... Може про когось забув – пробачте. Тому вважаю, що цей концерт має бути цікавим, побачимо", - зазначив Зібров.

Окрім того, заступився Зібров й за режисерку концерту Катю Царик, яка нібито була проти участі артиста у шоу і яка сказала, що на концерті будуть "гідні з гідних" і багато хто не потрапляє, зокрема Зібров.

"Повірте, не вона вирішувала, хто з артистів буде виступати на цьому дійстві. Вона молода і талановита і, мабуть, їй просто не вистачило такту, розмовляючи зі мною. Впевнений, що це була не її думка...Так, дуже б хотілось, щоб на початку цього списку були артисти, які прославляли своїми піснями нашу країну на зорі Незалежності", - сказав співак.

Нагадаємо, днями Павло Зібров розповів, що його не включили до списку артистів, які виступатимуть на концерті до Дня Незалежності. Співаку заявили, що "він конфліктна людина" і що до списку взяли "кращих з найкращих".

Повʼязані теми:

Наступна публікація