Перед фіналом нацвідбору на "Євробачення" ILLARIA ледь стримує хвилювання і готує казку на сцені

Перед фіналом нацвідбору на "Євробачення" ILLARIA ледь стримує хвилювання і готує казку на сцені

Фото: ТСН.ua

Після виступу артистки у відбірковому етапі на музичну першість журі порівняло її з мавкою.  

Українська співачка та претендентка на право представляти Україну на цьогорічному "Євробаченні" ILLARIA розповіла ТСН.ua про свою підготовку до вирішального етапу конкурсу.

Участь виконавиці у її півфіналі нацвідбору стала справді успішною: зіркові судді та глядачі вподобали номер та пісню Thank You for My Way.

Крім того, журі порівняло  ILLARIA з мавкою.

Під час цьогорічної премії YUNA артистка розповіла нашому сайту про свої емоції від майбутнього виступу.

"Я вже дуже хочу у фінал, мрію вийти на цю теплу сцену до привітної публіки. Мені дуже подобається увесь цей фестиваль музики, щастя та сподівань. Я не відчуваю якоїсь конкуренції, цим відбір і є унікальним", - зазначила зірка.

За словами ILLARIA, перед виходом на сцену вона дуже хвилюється. Втім, головна її мета – думати про пісню і не піддаватися емоціям.

ILLARIA на премії YUNA / Фото: ТСН.ua

"Цього разу я не хочу думати про критику, я хочу думати про пісню, ту музику та світло, яку я несу. Композиція настільки мене зачаровує кожного разу, що я просто хочу отримати від неї задоволення", - підкреслює фіналістка нацвідбору.

Думка про те, щоб спробувати свої сили у відборі на престижну музичну першість у співачки виникла давно, а, власне, рішення про це далося їй непросто.

"Я йшла до цього давно, таке рішення далося мені непросто. Але люди не мають бачити усю цю працю, а лише легкість та казку на сцені. А всі труди – суто моя артистична справа. Я ж – чарівниця!" - підкреслила виконавиця.

Зауважимо, співачка Катерина Прищепа, яка виступає під псевдонімом ILLARIA, здобула популярність після виходу композиції "Вільна" 2008-го року. Артистка брала участь у декількох вокальних проектах, зокрема у "Голосі країни-2". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація