Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перед весіллям з Меган принц Гаррі мав емоційну розмову з екс-коханою – ЗМІ

Гаррі мав прощальну розмову з Челсі Деві.

Принц Гаррі перед весіллям з Меган Маркл вирішив провести особисту розмову зі своєю екс-дівчиною Челсі Деві.

З нею Гаррі найдовше перебував у стосунках – шість років. Щоправда, у цей період пара декілька разів розходилася. Як повідомляє Vanity Fair, з 32-річною Челсі принц мав емоційну розмову телефоном.

За словами джерела, близького до королівської родини, Деві не хотіла йти на весілля до свого колишнього.

"У них був прощальний дзвінок. Під час останньої розмови вони обидва визнали, що Гаррі потрібно рухатися далі... Челсі була дуже схвильована і плакала. Вона не хотіла йти на весілля, але в підсумку погодилася і пообіцяла Гаррі, що не намагатиметься потрапити на вечірку", - поділився інсайдер.

Челсі Деві на весіллі принца Гаррі
Reuters
Челсі Деві на весіллі принца Гаррі

Врешті, Челсі, як і ще одна екс-пасія принца Крессіда Бонас були присутніми лише на офіційній частині весілля. На вечірку у маєтку Фрогмор-гаус їх не покликали.

"Між Гаррі і Челсі не було тієї іскри, яка пробігла, коли він зустрів Меган. Щойно він познайомився зі своєю майбутньою дружиною, одразу зрозумів, що хоче бути саме з нею. Він зустрів потрібну дівчину в потрібний час", - прокоментував інсайдер.

Челсі Деві та принц Гаррі
Getty Images
Челсі та Гаррі зустрічалися шість років

Цікаво, що Челсі Деві була присутня на весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон 2011-року. Тоді Гаррі виступив шафером на святі брата.

Залиште свій коментар

Вибір редакції