Перемога Італії та Україна у лідерах: як минув фінал "Євробачення-2021" у фото

Перемога Італії та Україна у лідерах: як минув фінал "Євробачення-2021" у фото

Getty Images

Глядачі найбільше вподобали виступ саме наших представників.

У Нідерландах, місті Роттердам, відгримів 65-й за рахунком міжнародний музичний конкурс "Євробачення".

Цьогоріч переможцем музичної першості став представник Італії, рок-гурт Måneskin. Він виборов перемогу з піснею Zitti E Buoni. Зазначимо, що виступ наших представників, гурту Go_A дуже високо оцінили глядачі конкурсу. Вони віддали колективу 267 балів, розмістивши таким чином Go_A на другому місці. Проте журі конкурсу оцінили виступ наших не дуже високо. У підсумку, за результатами оцінок глядачів та журі ми опинилися на п'ятому місці.

 Сайт ТСН.ua пропонує вам подивитися у фото, як минув гранд-фінал.

Почесна місія відкрити фінал дісталася представниці Кіпру Elena Tsagrinou. Як і в першому півфіналі, виконавиця демонструвала несамовиті сексуальні танці та навіть деякі трюки.

Getty Images
Getty Images

Також уваги заслуговує самобутня конкурсантка з Мальти Destiny. Пишна артистка не має жодних комплексів, адже з'явилася перед багатомільйонною аудиторією у мінісукні та ботфортах.

Getty Images

Запальна ізраїльтянка запам'яталася Європі потужним вокалом та грайливим вбранням.

Getty Images

А от Stefanie з Греції окрім звабливого обтислого комбінезону з вирізом на животі ще здивувала своїм номером. Зазначимо, що постановка конкурсантки є найбільш технологічною за цьогорічне "Євробачення".

Getty Images
Getty Images

У фіналі конкурсу представники від України, гурт Go_A виклалися на повну та змусили під свій рейв несамовито танцювати глядачів у залі, а після закінчення виступу присутні аплодували нашим стоячи. Врешті, Україна посіла почесне п'яте місце на конкурсі.

Getty Images
Getty Images

Дуже не поталанило цього року Ісландії, яка не змогла наживо виступити на конкурсі. У одного з учасників гурту виявили ковід, а без нього інші учасники колективу виходити на сцену відмовилися. А їм букмекери навіть пророкували перемогу. Ще б пак, з таким номером, танцями та піснею у конкурсантів були всі шанси.

Getty Images

Запам'ятався своїм номером й представник Німеччини Jendrik. Танцювальна пісня і яскраві образи балету вже точно підняли настрій Європі.

Getty Images

Також яскраво-жовтими костюмами запам'яталися й представники Литви The Roop, та й пісня у них була запальна.

Getty Images
Getty Images

Ну а потім на сцену увірвався рок-гурт з Італії, переможці "Євробачення-2021" Måneskin з піснею Zitti E Buoni. Вони просто підірвали залу своїм емоційним виступом.

Getty Images
Getty Images

Детальніше про переможця конкурсу "Євробачення-2021" читайте у нашому матеріалі.

Наступна публікація