"Переможці" у Європарламенті: Вітвіцька та Мордерер презентують фотовиставку у Брюсселі

Проект про героїв АТО та волонтерів буде представлений у Бельгії.

У Європейському парламенті з 29-го лютого до другого березня вперше відбудеться "Український тиждень" #‎Ukrainianweek, у межах якого заплановано презентацію фотовиставки "Переможці".

Прем'єра спільного проекту Телевізійної служби новин (ТСН) і журналу VIVA! нещодавно в Києві мала великий суспільний резонанс. 

У Брюсселі соціальний проект і фотовиставку представлять куратор і волонтер Соломія Вітвіцька та автор і відомий фотограф Олександр Мордерер. На спеціальній експозиції  буде показано 30 кадрів, на яких зображено героїв АТО і волонтерів, які втратили на війні частини тіла, але не втратили сили духу.

Переможці Вітвіцька Брюссель_2
прес-служба каналу "1+1"
Проект «Переможці» представлять у Бельгії

Мета проекту – показати, що українські герої після складних поранень залишаються повноцінними членами суспільства нарівні з іншими громадянами, адже вони красиві, сповнені сил для нового життя, щасливі та надихають інших.

Проект "Переможці" також включає серію інтерв'ю в ефірі новин ТСН із героями АТО та, зокрема, відомими особистостями, які живуть із протезами, наприклад, Оксаною Мастерс та Євгенієм Кравітзом.

Фото були опубліковані у спецвипуску журналу VIVA! "Переможці" з доброчинною метою,  адже всі кошти від продажу спецвипуску передаються на розвиток сучасного протезування в Україні. Партнер акції: міжнародний благодійний фонд Save Lives Together.

Переможці Вітвіцька Брюссель_1
прес-служба каналу "1+1"
"Переможці" у Києві викликали суспільний резонанс

Презентацію фотовиставки "Переможці" у Брюсселі організовано за сприяння і допомоги народного депутата України Ірини Геращенко, уповноваженої Президента України з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях.

Соломія Вітвіцька, куратор проекту "Переможці", ведуча новин ТСН на телеканалі 1+1 коментує: "Це велика честь і можливість представити проект "Переможці" на такому високому рівні та розповісти світові про наших героїв! Нашим захисникам, які повертаються з фронту, наразі дуже важливо відчути вдячність та повагу громади, знайти себе в житті, в роботі, в коханні, у спорті.  Цікаво, що герої проекту "Переможці" мріють на власні очі побачити європейські переваги і міста Європи. Наприклад, просто зараз, на протезах, двоє наших "Переможців" піднімаються на французькі гори. Сучасні протези хлопці купують у європейських компаніях, часто лікування та реабілітацію проходять у клініках Німеччини, Словаччини, Литви, Румунії, Італії, Іспанії та інших. Але ми докладаємо зусиль, щоб необхідні умови, реабілітація й сучасне протезування розвивалися в Україні". 

Нагадаємо, на презентації соціального проекту "Переможці" герой АТО освідчився коханій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: