Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможець "Голосу країни" Копитін показав, як облаштував подаровану Тіною Кароль квартиру

Антон Копитін зробив ремонт у столичному помешканні.

Переможець п'ятого сезону "Голосу країни" Антон Копитін, який презентував дебютний кліп, стоврений за допомогою сайту ТСН.ua, показав своє помешкання.

Як відомо, разом із перемогою у вокальному шоу Копитін отримав від свого зіркового тренера Тіни Кароль розкішний подарунок – квартиру в Києві у новобудові.

Антон вже зробив у помешканні ремонт, де тепер живе разом із своєю дружиною та трьома дітьми.

Квартира Копитіна від Кароль
Копитін показав квартиру, яку подарувала Кароль

"Справа в тому, що довгий час у нас ремонту як такого не було. Щось я встигав самостійно робити між концертами, гастролями, але часу катастрофічно не вистачало. І ось наші друзі перед Новим роком зробили нам подарунок: запропонували з ремонтом допомогти. На кілька місяців ми переїхали до сестри і ось буквально нещодавно заїхали в облаштовану, світлу, теплу квартиру. І хоч вона однокімнатна, діткам тут дуже комфортно!" - розповів Копитін, пише kp.ua

Квартира Копитіна від Кароль
Копитін показав квартиру, яку подарувала Кароль

Графік у вокаліста дійсно дуже щільний, адже після перемоги в "Голосі країни-5" він став затребуваним виконавцем не тільки в Україні, а й за кордоном. Уже двічі Антон був на гастролях у США. А у складі колективу NOTRE DAME de PARIS Антон також об'їздив з концертами всю Україну. Зараз Копитін активно працює над сольною програмою, а зовсім недавно презентував перший кліп - подарунок від каналу "1+1" за перемогу в "Голосі країни-5". Багато часу він також приділяє благодійним концертам у допомогу українцям, які перебувають на сході країни.

Квартира Копитіна від Кароль
Копитін показав квартиру, яку подарувала Кароль

Нагадаємо, в 2015 році завдяки "Голосу країни" у Антона почалося нове життя. Змушений був покинути рідний будинок в Донецьку, він разом з двома дітьми і вагітною дружиною переїхав до Києва, зважився прийти на кастинг "Голосу країни", переміг у проекті, тут у нього народився ще одна дитина, а його тренер Тіна Кароль подарувала квартиру в Києві.

Копытин в новой квартире

Нагадаємо, найближчої неділі, 10 квітня, о 21:00 на телеканалі "1+1" розпочнеться новий етап шостого сезону "Голосу країни" - вокальні "Бої", під час яких тренери розподілять учасників своїх команд на пари. На сцені проекту їм належить виконати музичну композицію в дуеті. Після "бою" кожен тренер залишить у своїй команді лише одного учасника з дуету, таким чином, відсіявши відразу половину з них. При цьому у кожного тренера є право врятувати учасника будь-якої команди, який потрапив під загрозу вибування з проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції