Переможниця "Голос. Діти-4" підкорила Дрю Беррімор на американському шоу талантів

Переможниця "Голос. Діти-4" підкорила Дрю Беррімор на американському шоу талантів

Переможниця "Голос. Діти-4" підкорила Дрю Беррімор на американському шоу талантів

Фото: instagram.com/tuleshova_daneliya

Данелія Тулєшова днями виступила на міжнародному шоу талантів The World's Best.

12-річна Данелія Тулєшова, переможниця та підопічна MONATIK в проекті "Голос. Діти-4", днями виступила на міжнародному шоу талантів The World's Best на телеканалі CBS.

Юна вокалістка, яка на конкурсі виконувала пісню "Rise up", яку співала в півфіналі "Голос. Діти-4 ", зворушила до сліз голлівудську актрису Дрю Беррімор.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"На шоу мене запросили продюсери, яким сподобалося відео з моїх виступів. Моїм музичним продюсером на шоу був Мігель Гендельман (продюсер Pink). На першому етапі я виконувала пісню "Rise up", вона мені дуже подобається. Я вже співала її на "Голос. Діти". На шоу The World's Best вибір пісні залежав не лише від мене. Але продюсери вирішили, що саме ця композиція повністю розкриває мої вокальні дані", - говорить Данелія.

Дрю Беррімор, продюсер і член журі шоу, назвала Данелію "Вокальним дивом". За підсумками голосування журі, юна артистка набрала 96 балів з 100.

Американська співачка і член журі Фейт Гілл зізналась, що у неї були мурашки по шкірі під час виступу Данелії.

"Я можу сказати чесно як співачка співачці, у мене були мурашки по шкірі. Дякую тобі за гарну посмішку, красиву душу, дякую, що прийшла і поділилася цим з нами", - зазаначила Гілл.

Успіх Данелії також прокоментував її тренер і наставник - мультиартист MONATIK, який не тільки привів її до перемоги в дитячому "Голосі", а й став тренером нового дев'ятого сезону дорослого вокального шоу.

Фото: прес-служба каналу "1+1"

"Крім неймовірного таланту, Данелічка - дуже працьовита і чиста як людина. Тому я вірю, що весь Всесвіт буде супроводжувати здійснення її мрії. Дуже щасливий, що її підтримують прекрасні батьки, вірять в талант Дані і максимально дають їй можливість для розвитку. А це завжди дає свої результати. Пишаюся, захоплююся, вірив, вірю і буду вірити", - зізнався мультиартист.

Зазначимо, вже навесні стартують знімання нового сезону "Голос. Діти-5", єдиного дитячого вокального шоу в Україні, яке відкриває великі таланти юних вокалістів.

Нагадаємо, під час останнього ефіру "Голос країни-9" MONATIK зібрав найбільший врожай неординарних голосів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація