Переможниця "Голосу країни-12" Марія Квітка довела до сліз проникливою піснею про кохання

Переможниця "Голосу країни-12" Марія Квітка довела до сліз проникливою піснею про кохання

Марія Квітка / Фото: instagram.com/kvitkakvitkakvitkakvitkakvitka

Артистка запрем'єрила нову пісню.

Переможниця проєкту "Голос країни-12", співачка та фольклористка Марія Квітка випустила нову композицію, яка має назву "Кохала".

Прониклива пісня виконавиці має давнє коріння, адже слова до неї артистка віднайшла у збірнику "Пісні Явдохи Зуїди". А от музику до композиції Марія написала разом з композитором Ярославом Татарченком. За словами Квітки, завдяки Явдосі Зуїді вдалося зберегти понад тисячу народних пісень.

Марія Квітка

"Це справді вражає, адже ця жінка народилась у кріпацькій сім'ї і була неписьменною. У пам'яті вона тримала не лише неймовірну кількість пісень, а ще й народні казки і сотні прислів'їв та приказок. Завдяки їй ми знаємо, що 100, 200, 300 років тому українці так само співали про щасливе та нещасливе кохання, про втрати та боротьбу з ворогами. Серед тисяч народних пісень сьогодні кожен може знайти саме ту, яка відобразить його нинішні переживання", - поділилася Марія.

Пісня "Кохала" – це сповідь дівчини, яка назавжди втратила своє кохання. Марія Квітка осучаснила саме цю композицію, адже нині на війні перебуває чимало її близьких та рідних людей.

"Мені відгукується кожне слово з цієї пісні. Для мене вона про непоправну втрату, про той біль, який ніколи і нічим не виліковується. Сьогодні так багато людей назавжди втрачають своїх коханих, друзів, батьків, братів і сестер. Чудові люди гинуть на війні, відвойовуючи нашу свободу і захищаючи нашу землю. Це дуже болить. Можливо, слухаючи цю пісню, люди зможуть хоча б трохи виплакати цей біль і відчути, що вони не одні у своєму горі", - поділилася Марія.

І дійсно, прихильники Квітки, які слухали композицію, ділилися, що в них наверталися сльози на очах, а тілом "бігали мурахи".

Загалом, пісня "Кохала" стане частиною нового альбому Марії Квітки "Дай серцю волю", який буде присвячено відродженню давніх українських пісень. Реліз платівки планується вже цього місяця.

Зазначимо, альбом виходить в рамках головного музичного суперпризу "Голосу країни-12" від мецената Андрія Мацоли.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація