Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможниця "Євробачення-2014" Кончіта Вурст розпрощалася з образом бородатої жінки

Співак Том Нойвірт тепер виглядає як більш брутальний бородатий дрег-артист.

Австрійський співак Том Нойвірт відмовився від свого жіночого альтер-его на ім'я Кончіта Вурст, яка принесла йому всесвітню популярність.

Про це зірка повідомила у інтервью виданню The Independent.

Журналіст поцікавився у виконавця, чому глядачі давно не бачили його в жіночих сукнях під час виступів. За словами співака, після декількох років виступів в образі Кончіти він нарешті зважився на зміну іміджу.

Кончіта Вурст
facebook.com/pg/ConchitaWurst
Раніше Кончіта виглядала так

"Я роблю те, що хочу робити, і одягаюся так, як мені хочеться зараз, і зараз мені хочеться виглядати більш мужньо", - підкреслив виконавець.

Кончіта Вурст_2
facebook.com/pg/ConchitaWurst
Тепер співак виглядає так

Співак також додав, що його нинішній сценічний образ більше схожий на "звичайного Тома, якого ніхто не впізнає на вулицях".

За словами виконавця, він радів своєму жіночому образу близько 10 років, який приніс йому приголомшливий успіх на конкурсі "Євробачення-2014", проте прийшов час з ним попрощатися.

Кончіта Вурст_3
facebook.com/pg/ConchitaWurst
Брутальний образ співака

Як зазначив артист, він починав кар'єру з діви в золотих вбраннях, тепер же він виглядає як більш брутальний бородатий дрег-співак у черевиках. (Дрег-артист- представник індустрії розваг, який надягає під час виступів одяг протилежної статі, - прим. ред.)

Нагадаємо, в квітні Нойвірт оголосив, що у нього позитивний ВІЛ-статус. Він вирішив зізнатися в цьому, оскільки його колишній партнер погрожував розкрити цю інформацію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції