Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможниця "Євробачення-2018" Нетта відмовилася виступити у Росії

Артистку запросив російський телеканал взяти участь у премії.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта Барзілай з Ізраїлю відмовилася виступити у Росії.

Як повідомляє Instagram-канал Super, зірку запросив взяти участь у премії "Трансформація" російський телеканал "МУЗ-ТВ". На запрошення менеджмент артистки відповів відмовою.

Як причину представники Нетти назвали, що у цей день вона буде дуже зайнята. Барзілай братиме участь у гей-параді в Ізраїлі, що є для виконавиці "набагато важливішим". Окрім того співачку турбує, що у Росії прайди не вітаються.

 

Победительница "Евровидения", 25-летняя Нетта Барзилай отказалась посетить Россию. Как стало известно SUPER, виртуозно кудахтающую за ди-джейским пультом артистку пригласил принять участие в премии "Трансформация" телеканал "Муз-ТВ", однако от менеджмента звезды, в мгновение ока ставшей одной самых востребованных артисток Европы, пришел однозначный ответ. По словам представителей, в день российской премии 8 июня Нетта примет участие в гей-параде в Израиле, а это для них "гораздо важнее", к тому же артистку беспокоит, что в нашей стране гей-шествия не приветствуются. А как вы относитесь к гей-парадам?

Публикация от Super (@super.ru)

Нагадаємо, що під час прес-конференції після перемоги на "Євробаченні" Нетта зізналася, що піклується про людей нетрадиційної сексуальної орієнтації і додала, що вагома частина її команди не такі, як усі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції