Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переможницю "Євробачення-2018" Нетту заскочили на вулицях Києва

До української столиці артистка прилетіла, аби зняти кліп.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта Барзілай зараз перебуває у Києві, йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Ізраїльську співачку впізнали на вулиці, зробили декілька фотографій і навіть зафільмували процес знімання кліпу виконавиці.

Це відео зняли поблизу Музею історії України в середмісті Києва. На ньому співачка сидить на дивані, що крутиться, а навколо розгортаються події, що нагадують голлівудський блокбастер.

ВідеоПереможниця "Євробачення" Нетта Барзилай завітала до Києва

Ізраїльську співачку впізнали на вулиці, зробили кілька фотографій і навіть зафільмували процес зйомки кліпу виконавиці. Це відео зняли поблизу музею історії України в середмісті Києва. На ньому співачка сидить на дивані, що крутиться, а навколо розгортаються події що нагадують голлівудський блокбастер. Нетту також помітили у Бучі у парку на тому ж дивані. 

Переможниця "Євробачення" Нетта Барзилай завітала до Києва

Нетту також помітили у Бучі у парку -  на тому ж дивані. З власних джерел ТСН стало відомо, що сьогодні останній день знімань і відбуватимуться вони на Борщагівці у Києві. Ввечері співачка полетить додому.

Нагадаємо, тим часом навколо переможної пісні Нетти на "Євробачені" Toy розгорівся справжній скандал. Universal Music звинуватила авторів композиції виконавиці у плагіаті на пісню Seven Nation Army гурту The White Stripes.

Вибір редакції