Перестарався з маскуванням: відомого голлівудського актора прийняли за бандита

Джуду Лоу не вдалося спокійно відвідати кінотеатр.

Голлівудському актору Джуду Лоу днями захотілося пожити життям звичайної людини і провести дозвілля у кінотеатрі.

Зірка вирішила подивитися кіно в невеличкому британському місті Бат. Аби не привертати уваги папараці та шанувальників, Джуд замаскувався. І дещо перестарався.

Як того хотів актор, його на вході до кінотеатру не впізнали та навіть прийняли за бандита. Працівники закладу попросили контролера Коннора Волтера, наглядати за "тим дивним хлопцем", мовляв, від нього можна чекати чого завгодно, пише Mashable.

На щастя Лоу, хлопець одразу впізнав голлівудського актора і за свою пильність був винагороджений.

"Я переконався, що це він, коли надривав його квиток. Тому вирішив, що якщо вже зустрів його, то хотів би сказати йому особисто трохи більше декількох слів", - поділився подробицями зустрічі з актором Коннор.

Після сеансу Волтер трохи потеревенив з зіркою та зробив з ним фото. Та Лоу вибачившись, що не може провести з ним більше часу, досить швидко пішов.

Джуд Лоу з фанатом
Джуд Лоу та Коннор Волтер

Однак Волтер залишив кумиру записку, у якій вказав свою електрону адресу. І Джуд відповів!

"Привіт від одного божевільного кіномана іншому ... Дякую за твою милу записку. Вибач, що я втік. Я завжди чуйно ставлюся до уваги на публіці. Тому і капюшон! Я теж дуже одержимий кіно. Я люблю його. Радий чути, що хтось ще відчуває те ж саме. Всього найкращого, Джуд", - написав Волтеру актор.

Відповідь Джуда Лоу

Своєю чергою приголомшений хлопець написав у відповість листа, та зворотньої реакції поки не дочекався.

Залиште свій коментар