Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перша українська конкурсантка на світовому конкурсі моделей plus size працює в поліції

Змагання пухкеньких дівчат прийматиме Синґапур.

Українка вперше стане учасницею світового конкурсу краси між моделями plus size. Змагання в Синґапурі розпочнуться вже наступного тижня, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На конкурс планує вирушити 28-річна киянка Вікторія Щєлко, котра зізнається, що дуже хоче повернутися додому з перемогою. З собою вона бере сукні українського виробництва та віночки до них. Жінка має модельний досвід, але втратила необхідні параметри після народження доньки. Тоді ж пережила зневіру, відчайдушні намагання скинути зайві кілограми, аж поки не зрозуміла, що важливішим за гонитву за чужими стандартами є вміння любити й сприймати себе такою, яка є. "Я почала розглядати тенденції світової моди. У мене параметри 100-76-106, майже ідеальні, я можу ще дозволити собі шоколадку", - каже Щєлко.

Відео Українка вперше візьме участь у світовому конкурсі краси між моделями plus-size

У Синґапурі на Вікторію чекають фотосесія в купальниках, інтелектуальні конкурси та спів. Усього цього українка не боїться, бо має аж пять вищих освіт і бере уроки вокалу. Жінка працює в столичній поліції і має звання лейтенанта. Та дає поради таким, як сама, пухкеньким жіночкам. "Що зазвичай не одягає дівчина, яка трошки пухкенька? Біле. Дівчата, чорний колір – це добре, але не забувайте про те, що є всі кольори веселки, не забувайте підкреслювати свою шикарну, так, дівчата, шикарну талію, не забувайте, що Дженніфер Лопес нарощувала імплантати, а нам їх нарощувати не треба – і пишайтеся цим", - каже претендентка на світову корону.

Вікторія летить на конкурс із власної ініціативи, а в Україні вона вже створила перше товариство моделей plus size, щоби наступного року летіли й інші. Наостанок вона зізналася, що податися на конкурс її надихнув і проект "Модель XL" каналу "1+1", у кастингу якого вона брала участь.

Кореспондент ТСН Тетяна Фруктова

Залиште свій коментар

Вибір редакції