Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перші серії другого сезону серіалу "Школа" очолили тренди українського Youtube

Днями відбулася прем'єра стрічки.

Днями, на телеканалі "1+1" відбулася прем’єра другого сезону популярного українськомовного серіалу "Школа", головні герої якого нещодавно розповіли про головні інтриги сезону

Перші чотири серії стрічки перетнули межу в один мільйон переглядів на Youtube кожної серії за рекордно короткий термін - два дні, а п’ята та шоста наближаються до цієї позначки. Порівняно із першим сезоном, нові серії стрічки вдвічі швидше зібрали таку кількість переглядів.

Серіал "Школа"_2
прес-служба каналу "1+1"

Також варто зазначити, що шоста серія нового сезону "Школи" очолила тренди українського Youtube. На канал серіалу, який отримав срібну кнопку цієї соціальної мережі, підписано понад півмільйона користувачів, а кожне відео збирає тисячі коментарів, у яких фанати стрічки діляться своїми враженнями про події у житті улюблених героїв.

Серіал "Школа"_5
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, у нових серіях улюблені герої будуть змагатися за популярність у школі. Також глядачі дізнаються, які таємниці викладачі приховують в учительській, і чи зможе Лола залишитися найпопулярнішою дівчинкою в школі. Крім того, в нових серіях стане відомо, як будуть розвиватися стосунки Каті і Алекса, і від кого вагітна його колишня кохана Мері.

Серіал "Школа"_1
прес-служба каналу "1+1"

Також у другому сезоні з’явилися нові актори, які вже встигли завоювати любов глядачів. Серед них популярний блогер Данило Черкас, конкурентка героїні Лізи Василенко - Марія Кондратенко, співачка-початківець  та переможниця народного кастингу Христина Олексюк, зірка серіалу "Центральна лікарня" В’ячеслав Богушевський, акторка-початківець Власта Грабовська, зірка серіаліті Богдан Шелудяк та багато інших .

Залиште свій коментар

Вибір редакції