Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший півфінал "Євробачення-2018": дивіться онлайн-трансляцію конкурсу

Свої номери та композиції у цьому етапі представлять учасники із 19 країн.

Наразі на головній сцені Алтіс-Арени у Лісабоні розпочався перший півфінал "Євробачення-2018", у якому виступить 19 учасників.

Свої номери на головній сцені пісенного конкурсу покажуть представники країн-учасниць у такому порядку: Азербайджан, Ісландія, Албанія, Бельгія, Чехія, Литва, Ізраїль, Білорусь, Естонія, Болгарія, Македонія, Хорватія, Австрія, Греція, Фінляндія, Вірменія, Швейцарія, Ірландія, Кіпр.

Крім того, ТСН.ua веде текстову хроніку першого півфіналу "Євробачення-2018".

У кінці цього етапу музичної першості ведучі конкурсу оголосять результати глядацького голосування в сумі з оцінками від національних журі країн-учасниць.

Таким чином, вже сьогодні стануть відомі імена десятки фіналістів, котрі 12-го травня разом із представниками Португалї, фіналістами другого півфіналу та країнами "Великої п'ятірки" поборяться за перемогу у цьогорічному "Євробаченні".

Зазначимо, Україна голосуватиме у другому півфіналі та фіналі шоу, а сьогодні до голосування окрім 19 країн, чиї представники виступатимуть, також долучаться і п'ять країни "Великої п'ятірки" – Франція, Німеччина, Велика Британія, Італія та Іспанія.

Нагадаємо, другий півфінал "Євробачення-2018" та його фінал відбудуться 10-го та 12-го травня відповідно.

Залиште свій коментар

Вибір редакції