Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший прямий ефір "Голосу країни-6": паралельна реальність, вогонь і ботанічний сад

На сцені покажуть найяскравіші номери за весь час існування проекту.

Вже цієї неділі, 15 травня, о 21:00 на телеканалі "1+1" відбудеться перший прямий ефір "Голосу країни-6".

У постановках номерів для чвертьфіналістів "Голосу країни-6" творча група проекту задіє найсучасніші технології, новітні спецефекти і масштабні декорації. На сцені покажуть найяскравіші номери за весь час існування проекту.

За кілька днів до прямого ефіру учасники команд Івана Дорна, Потапа, Тіни Кароль та Святослава Вакарчука разом із творчою групою проекту доводять до досконалості свої номери, проводячи весь свій час на репетиціях.

Команди зіркових тренерів на "Голосі країни"_4
прес-служба каналу "1+1"
Команда Тіни Кароль

Так, режисерська група проекту обіцяє, що у номері одного з чвертьфіналістів буде використаний унікальний ефект, який занурить глядачів у "паралельну реальність". Декораціями для виступу іншого учасника стане цілий ботанічний сад. А під час ще одного номера сцена "Голосу країни-6" спалахне вогнем.

Команди зіркових тренерів на "Голосі країни"_3
прес-служба каналу "1+1"
Команда Святослава Вакарчука

Цікаво, що цьогоріч оркестру, який супроводжуватиме виступи всіх учасників прямого ефіру "Голосу країни-6", буде приділено особливу увагу - музиканти стануть частиною масштабних постановок.

Команди зіркових тренерів на "Голосі країни"_1
прес-служба каналу "1+1"
Команда Івана Дорна

Акомпанувати учасникам "Голосу країни-6" буде близько 20 професіоналів - найкращих музикантів України. Для супроводу номера одного з чвертьфіналістів буде використаний рідкісний музичний інструмент - фізгармонь, який спеціально для цього привезли з Індії. А музичний продюсер проекту Руслан Квінта вийде на сцену, щоб зіграти на фаготі в одній з постановок.

Зазначимо, у прямих ефірах долю учасників вирішуватимуть вже глядачі шляхом SMS-голосування.

Згідно з правилами першого прямого ефіру, учасник, який набере найбільшу кількість глядацьких голосів у кожній команді, автоматично проходить у наступний тур. Ще одного учасника, який пройде далі, визначить зірковий тренер. Дивіться "Голос країни-6" у неділю, 15 травня, о 21:00 на телеканалі "1+1".

Команда Івана Дорна

Команда Потапа

Команда Тіни Кароль

Команда Святослава Вакарчука

Залиште свій коментар

Вибір редакції