Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший сольний концерт alyona alyona зібрав кілька тисяч глядачів

Серед гостей були й батьки співачки.

За дев'ять місяців завідувачка сільського дитсадка стала відомою хіп-хоп виконавицею, що потрапила до числа 15 найцікавіших артистів Європи за версією The New York Times. Вихователька з Баришівки Київської області Альона Савраненко менше року тому записала аматорський кліп "Рибки", який набрав майже два мільйони переглядів, і увірвалася в музику під іменем alyona alyona, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Співачка дала перший сольний концерт, який зібрав кількатисячну аудиторію. Шалена популярність першої пісні змінила життя авторки кардинально – Альона тепер мешкає у столиці і працює з цілою командою. Проте виглядає дівчина дуже просто, обходиться майже без макіяжу: "Смисл мейкапу? Я зараз витру його просто весь. Брови підмалювала – вистачить".

ВідеоAlyona Alyona дала перший сольний концерт у столиці

Учила дітей, а зараз читає реп. Як за дев'ять місяців завідувачка сільського дитсадка стала відомою хіп-хоп-виконавицею, що потрапила до 15 найцікавіших артистів Європи за версією The New York Times. Вихователька з Баришівки Альона Савраненко менше року тому записала аматорський кліп "Рибки", який розірвав YouTube і набрав майже два мільйони переглядів.  

Alyona Alyona дала перший сольний концерт у столиці

Вона з гумором ставиться до кпинів над своєю вагою і щиро радіє, що людям подобаються пісні, котрі пише сама. Альоні дякують за реп українською і без притаманної жанру нецензурної лайки – співачка вважає, що тут спрацьовує її педагогічна жилка: "Я враховую те, що я б не хотіла, щоб вони чули ці слова саме від мене".

У залі серед шаленіючої молоді – батьки Альони. Тато інженер, мама домогосподарка, яка пише церковні пісні – вони в захваті від успіху доньки: "Радість, купа емоцій. Чесно кажучи, ми не очікували, що так буде. Зразу її благословили на це діло".

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції