Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший вчитель Бейонсе з вокалу: Її зраджує чоловік Jay-Z, і вона знає про це

Девід Лі Брюер розповів пікантні подробиці з особистого життя зірки.

Перший вчитель з вокалу поп-зірки Бейонсе Девід Лі Брюер поділився із журналістами деякими подробицями з особистого життя артистки.

Брюер наразі перебуває у Москві, де презентує автобіографічну книгу про життя Бейонсе.

"Я написав книгу про час, проведений з Бейонсе. Про те, яким було моє життя, коли я був учителем Бейонсе. Про те, як ми разом створювали групу Destiny's Child, про початок її сольної кар'єри. Ідея книги: розповісти, який насправді тернистий шлях до сцени, наскільки важко стати суперзіркою. Ця книга - абсолютна правда про те, як ми працювали разом", - поділився Брюер, пише Life.

У російській столиці перший вчитель Бейонсе з вокалу розповів, що у житті артистки не все так прекрасно, як може здаватися на перший погляд.

Так, за словами Брюера, батьки співачки завжди переслідували свої цілі і хотіли нажитися на доньці.

"Є два типи батьків: перший - це ті, хто радіє за успіхи своїх дітей і допомагає їм всією душею. Другий тип - ті, хто переслідує тільки свою жадібну мету, як батьки Бейонсе. Вони не хотіли, щоб їхня донька була щасливою. Вони лише хотіли прославитися за рахунок неї і заробити свої мільйони. Я завжди говорив їм, що їхні амбіції перевищують інтереси власної дочки, але вони так не вважали. Це і стало причиною наших постійних конфліктів. Батько постійно крав у Бейонсе гроші, і я пишу про це в своїй книзі", - відкрив правду про стосунки Бейонсе з батьками її перший вчитель.

Окрім того, як розповів Брюер, у особистому житті співачки зараз не найкращі часи і тема зради, яку Бейонсе підіймає в останньому альбомі Lemonade для неї дуже актуальна.

"Бейонсе, яку я знав, була абсолютно безстрашною дівчинкою. Восьмирічній дівчинці було все до снаги. Ніщо не могло її зламати, крім однієї речі - розлучення її батьків. Вона дуже цього боялася. Батько і мати постійно лаялися. Бейонсе не спала ночами через свої переживання. І ось це сталося. Вона дуже боїться повторити долю своїх батьків. Адже Бейонсе зраджує її чоловік Jay-Z, і вона знає про це", - розговорився Брюер.

Нагадаємо, після виходу альбому Lemonade, де Бейонсе розповідає про зраду чоловіка, репера Jay Z, шанувальники зірки почали активно розшукувати зрадницю. Так, занепокоєні фанати приписали реперу зв'язок із дизайнеркою Рейчел Рой та співачкою Рітою Орою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції