Першовідкривачі: "Друга Ріка" віддячить прихильникам масштабним онлайн-виступом

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Першовідкривачі: "Друга Ріка" віддячить прихильникам масштабним онлайн-виступом

«Друга Ріка» відіграє концерт онлайн

Українські рокери першими відіграють концерт у соцмережі.

Музиканти з гурту "Друга Ріка", в якому стало на одного холостяка менше, подарують своїм прихильникам незвичний виступ напередодні всеукраїнського туру на честь двадцятиріччя колективу.

Кінець 2015-го —початок 2016-го можна охарактеризувати, як час цікавих музичних експериментів в історії "Другої Ріки". Початок їм поклала нова концертна програма, створена прихильниками на прохання музикантів. Тепер хлопці з "Другої Ріки" знають, що саме бажають почути слухачі на концертах, адже саме вони склали оновлений сет-лист. Аншлаговий виступ у Києві довів - пісні було обрано правильно. Тепер час почути їх і іншим містам.

Другим експериментом стане онлайн-виступ в київському штабі ВКонтакті. Вперше за свою історію гурт зіграє для користувачів соцмережі. Приєднатися до онлайн-трансляції зможе будь-хто – зробити це буде можна третього лютого о 19:00 на офіційній сторінці "Другої Ріки". Музиканти не тільки виконають улюблені пісні мільйонів українців, а ще й дадуть відповідь на запитання, що цікавлять їхніх шанувальників найбільше. Ніхто з українських рокерів ще ніколи не грав концерту у соцмережі, тож "Друга Ріка" буде першою."Усе дуже просто. З усіх груп на соціальних ресурсах, що ми маємо, у ВКонтакті - найбільша. Тому, ми вирішили віддячити нашим підписникам і, відповідно, щось добре для них зробити. Хотіли спочатку кожному надіслати по штуці баксів, але спробували "відмазатися" невеличким виступом", - зазначив Валерій Харчишин.

Зазначимо, цьогоріч "Друга Ріка" святкує двадцятиріччя на українській сцені.

Нагадаємо, "Друга Ріка" відіграла аншлагові концерти у супроводі оркестру.

Наступна публікація