Першу українську секс-комедію "Свінгери" з Астаф’євою та Поляковою презентували у ліжках

Дата публікації
Перегляди
52к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Першу  українську секс-комедію "Свінгери" з Астаф’євою та Поляковою презентували у ліжках

Фото: Олександр Пілюгін

Фільм вийде у всеукраїнський кінопрокат від 1 січня 2018 року.

У рамках Зимового кіноринку відбулася гучна презентація першої української секс-комедії "Свінгери", яка була знята за підтримки каналу "1+1".

З цього приводу відбулася закрита вечірка, де зібралися не лише зіркові гості, а й виконавці головних ролей у картині – Даша Астаф’єва, Оля Полякова, Олексій Вертинський, Любомир Валівоць.

Гостей зустрічали дівчата у спокусливому спідньому та запрошували спочатку залізти у ванну з золотим метафаном для веселого фото, а потім розташовуватися на великих ліжках. Тож у такій розслабленій атмосфері з келихом шампанського та устрицями, кінодіячі та журналісти знайомилися з першими кадрами стрічки "Свінгери".

Фото: Олександр Пілюгін

Фото: Олександр Пілюгін

Звичайно ж, уся увага була прикута до зіркового складу першої української секс-комедії.

Оля Полякова, Дар'я Астаф'єва, Олексій Вертинський, Анна Саліванчук, В’ячеслав Довженко та Михайло Кукуюк в цей вечір зі сцени відверто розповіли ведучій заходу Катерині Осадчій та гостям про своїх персонажів та прокоментували найкумедніші сцени у фільмі.

Оля Полякова / Фото: Олександр Пілюгін

Оля Полякова зауважила, що роль розкішної білявки-утриманки багатого чоловіка з’явилася у її житті дуже вчасно.

"Так, я мати, в мене двоє дітей. Але це не означає, що у таких жінок немає бажань, що ми некрасиві та несексуальні. Слава Богу, що нам запропонували ролі молодих, красивих, сексуальних жінок, а не бабусь".

Даша Астаф’єва, яка, за сюжетом, тікає від коханця, який її закрив на балконі голяка, також знайшла багато спільного між сценарієм та своїм життям.

"Це фільм про небайдужих людей, про тих, хто помічає, що коїться у нього за стінкою. Я теж в житті, ставалося, стрибала з балкону на балкон. Це образ, коли жінка буває на межі, як я".

Партнер Даші за знімальним майданчиком - актор Любомир Валівоць - зізнався, що намагався у відвертих сценах з секс-символом українського шоу-бізнесу зосередитися на акторській грі й тексті, і не звертати уваги на ті принади Даші, які бачив перед собою.

Актор В’ячеслав Довженко, якому на знімальному майданчику пощастило кілька дублів цілувати Олю Полякову, поділився враженнями коротко: "Це було високохудожньо".

Даша Астаф'єва на презентації стрічки "Свінгери" / Фото: Олександр Пілюгін

А актор Михайло Кукуюк, якому дісталася роль багатія, який й організував свінгерський секс-вечір, побажав усім присутнім добряче подумати перш ніж вдаватися до подібних експериментів.

"Коли ви подивитися наш фільм, ви побачите, куди можуть завести такі експерименти, і почнете більше цінувати тих партнерів, які поруч з вами".

Акторка Ганна Саліванчук, яка втілила на екрані образ експресивної працівниці паспортного столу, згадала, як налаштовувалася на сцену, в якій їй потрібно трощити оселю і кидатися стільцями.

"Уявляла, що на місці мого екранного чоловіка міг би бути мій справжній, і починала все навкруги трощити!"

Народний артист України Олексій Вертинський підсумував, які мотиви ним рухали в цьому відвертому проекті:

"У питаннях публічності сексуальних проблем людей, світ давно вже попереду нас на цілу вічність, а ми все товчемося у "совку". Вважаю, що всі ми маємо обговорювати свої питання та бажання".

Усі учасники фільму наголошували, що хоч назва передбачає певну провокаційність і відвертість сексуальної тематики, комедія "Свінгери" все ж таки головним чином про кохання.

Задала романтичний настрій гостям Оля Полякова, яка виступила перед гостями з неперевершеним живим виконанням піано-версії своєї пісні "Любовь - это боль", чим зірвала справжні овації зали. 

А підняла градус грайливого настрою презентації Даша Астаф’єва, чий музичний виступ з новим гуртом D.A. Band змусив танцювати розніжених на ліжках гостей.

Астаф’єва з гуртом D.A. Band / Фото: Олександр Пілюгін

Не пропустіть прем’єру найвідвертішої української комедії "Свінгери" від 1 січня на великих екранах.

Наступна публікація