Персонал Кім Кардашян подав на неї позов до суду: "Не платила зарплату"

Персонал Кім Кардашян подав на неї позов до суду: "Не платила зарплату"

Персонал Кім Кардашян подав на неї позов до суду: "Не платила зарплату"

instagram.com/kimkardashian

Також зірку звинувачують у жахливому відношенні.

На американську зірку реаліті шоу Кім Кардашян подали до суду її співробітники.

Так, персонал, який раніше працював у маєтку Hidden Hills за 60 мільйонів доларів, заявив, що зіркове експодружжя не платило зарплату. Про це пише видання TMZ. Семеро співробітників зі служби обслуговування також звинувачують мільярдерку в жахливому відношенні, відмові платити понаднормові та незаконному використанні праці підлітків. 

"Згідно з позовом, один службовець також стверджує, що його звільнили після того, як він запитав про свої права і права свого сина, якому, за його словами, було всього 16 років, але він працював більше, ніж максимальна кількість годин, дозволена для неповнолітніх, відповідно до трудового законодавства Каліфорнії", – йдеться в повідомленні.

Зі свого боку, представники акторки запевнили, що це винна не Кім, а  посередник, зазначивши, що сама фотомодель ніколи не мала справу з робітниками.

"Ніколи не пропускала оплату рахунків за мобільний телефон, не кажучи вже про виплати працівникам в її будинку", – заявили з оточення Кардашян.

Тим не менш, робітники вимагають відшкодування збитків та інших штрафів.

Нагадаємо, не так давно Кім Кардашян у топі та крихітних плавках похизувалася струнким тілом. Світська левиця поділилася палким фото.

Наступна публікація