Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Петросян придбав молодій пасії квартиру зі спільного із Степаненко сімейного бюджету – адвокат гумористки

Євген Ваганович потайки від Степаненко дарував коханці коштовні подарунки.

Скандальне розлучення гумористів Олени Степаненко та Євгена Петросяна обростає новими подробицями.

Тепер адвокат Степаненко Олена Забралова підтвердила, що Петросян дійсно крутить роман із молодшою від нього на 43 роки помічницею Тетяною Брухуновою.

За словами адвоката Степаненко, Петросян навіть придбав молодій коханці квартиру зі спільного із Степаненко сімейного бюджету.

"Сьогодні нікого не здивуєш появою в житті молодих помічниць, які стають володарками серця і обов'язково чужого майна. І я розумію Євгена Вагановича, що навряд чи хтось захоче розповісти про свій роман з півстолітньою різницею зі своєю співробітницею, про виведення значних коштів із сімейного бюджету на придбання житла для неї, про дорогі подарунки потайки від дружини та інших діях", - сказала Забралова в коментарі НТВ.

Євген Петросян_2
vk.com/e_petrosyan
Євген Петросян та Олена Степаненко

Окрім того адвокат зізналася, що Степаненко образливо те, як Петросян її, поки що законну дружину, дозволяє собі "ось так дискредитувати у суспільстві". Гумористка претендує на половину їхнього з Петросяном спільного майна, щоб, запевняє Забралова, коханка його не обібрала.

"Ми дійсно дуже довго мовчали, терпіли той потік неправди, який йшов на Олену Григорівну. Вона зберігала його ділову репутацію, вона не ганьбила його як людину, не сказала взагалі жодного поганого слова ... Їй дуже боляче зараз, дуже боляче усвідомлювати, що Євген Ваганович дозволяє собі дружину, яка є ще його дружиною офіційно і дружиною за церковним шлюбом, ось так ось дискредитувати в суспільстві ...", - прокоментувала Забралова.

Коханка Петросяна
facebook.com/bruhunova
Коханка Петросяна

Нагадаємо, днями Олена Забралова заявила про те, що її підзахисна Олена Степаненко не претендує на квартиру Євгена Петросяна, бо "навіщо їй його музей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції