Під час "скасованого" виступу Білик в Одесі активісти побилися із поліцією

Біля ресторану тривали сутички радикалів та правоохоронців.

Одеський виступ Ірини Білик, про скасування котрого повідомили раніше, за даними радикалів все ж таки відбувся та ознаменувався конфліктом.

Під час сутички активістів та поліцейських біля закладу одного із них – Сергія Стерненка – побили. Чоловік одним із перших написав про ймовірні заворушення в разі виступу артистки.

"Мене сильно побито. Затягнули в натовп поліції. Били ногами в обличчя та в спину. Якби не закривався руками, вибили б зуби. Перебуваю в автобусі МВС. Вул. Космонавтів 12. Зпровокував конфлікт Руслан Форостяк", - зауважив він.

Радник очільника Одеського Головного управління Нацполіції Руслан Форостяк нині стверджує, що арт-дирекція ресторану "Парк LEO" ввела в оману поліцію обіцянкою скасувати концерт виконавиці.

"Арт-директор заходу ввів сьогодні в оману поліцію, повідомивши про скасування виступу Білик на відкритті одеського ресторану. Чи буде це мати якусь правову відповідальність і наслідки, поки що не готовий сказати. Позиція правоохоронних органів - забезпечити законність та правопорядок. Хоча, звісно, зараз організатори заходу, які нас обманули, налаштували поліцію проти себе. Я зараз не довіряю жодному слову цих людей, я вбачаю спроби організаторів обманути як правоохоронців, так і представників громадськості. Наразі не можу зробити остаточних висновків", - зазначив Руслан у коментарі "Укрінформ".

Концерт Білик в Одесі_1
Фото: Максим Войтенко
Білик виступила в одеському ресторані

Годину тому Форостяк висловлював судження, що виступ Білик таки відбудеться.

"У мене є підстави сумніватися у намірах скасувати концерт Ірини Білик за даними, що надали організатори правоохоронцям, та в ряді одеських ЗМІ, тому відвідувачам чи гостям концерту слід звертатись до організаторів закладу для отримання достовірної інформації, я не маю змоги її надати.

Законних підстав перешкоджати у концерті артиста немає, так само як і виражати протест.

Концерт Білик в Одесі_2
Фото: Максим Войтенко
Активіст заявив про побиття поліцейськими

Єдине, хочу звернутись до громадян уникати агресії чи фізичних дій, чи образ один до одного, поважайте думку кожного навіть якщо ви чомусь її не поділяєте", - застерігав радник очільника Одеського Головного управління Нацполіції.

Нині одеські ЗМІ пишуть, що активістам не вдалося зірвати виступ Білик: він розпочався о 21:00.

До слова, на сайті "Миротворець" вже з'явилося ім'я Ірини Білик.

Активіст Стерненко заявив про своє побиття співробітниками поліції та підтвердив факт виступу артистки на відкритті ресторану в Одесі.

Нагадаємо, через погрози активістів в Одесі скасували концерт російського репера та підопічного Тіматі – MOT.

Залиште свій коментар