Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час "вокальних боїв" на "Голосі. Діти-5" зіркові тренери розповіли про своє перше кохання

Вчора був один із найдраматичніших випусків проекту.

Цієї неділі, 23 червня, на телеканалі "1+1" вийшов найдраматичніший випуск на "Голос. Діти-5" — етап "Бої".

Зіркові тренери зробили складний вибір. З 12 учасників у кожній команді далі пройшли тільки 4 юних вокаліста.

Щоб підтримати своїх підопічних, наставники виходили заспівати разом з ними на сцені, запрошували їх виступити на своїх концертах, і зовсім не стримували емоцій. Так, виступ тріо Олександра Зазарашвілі, Максима Комісарчука і Марії Магільної зворушив Надю Дорофєєву і Позитива.

"Я не можу припинити плакати, таких голосів дуже мало",крізь сльози сказала Надя і оголосила, що далі проходить грузин Олександр Зазарашвілі.

"Його душа старше, ніж всі наші разом узяті. Йому обов'язково потрібно більше співати, адже це неповторний ангельський голос, такого більше немає", — сказав Дзідзьо.

Не обійшлося і без зворушливих зізнань у коханні від учасників. А після виступу тріо Таїсії Скоморохової, Моніки Глазер і Поліни Бабій тренери поділилися своїми історіями першого кохання.

Голос. діти-5_2
прес-служба каналу "1+1"

"Я коли була маленькою, то дуже любила Вілла Сміта. Вирізала його фото, приклеїла до ліжка і щоночі цілувала", — відверто розповіла Джамала.

А Надя Дорофєєва зізналася, що їй подобався Олександр Пономарьов, але коли вона трохи подорослішала, то передбачила своє весілля з Дантесом.

"Я пам'ятаю, як я лежала біля моря, і ми з подружкою вибирали мені хлопця. І знаєте, кого я вибрала на першому місці? Володимира Дантеса! І це реальна історія", — відверто розповіла співачка.

А Дзідзьо здивував усіх, сказавши, що коли він був маленький, то був закоханий в Софію Ротару впродовж трьох років.

В результаті виступів, з команди Дзідзьо до наступного етапу "Нокаути" пройшли Ярослав Карпук, Софія Винник, Ярослав Рогальський і Вероніка Морська.

Голос. діти-5_1
прес-служба каналу "1+1"

Солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив вирішили, що далі проходять Олександр Зазарашвілі, Таїсія Скоморохова, Карина Столаба і Дарина Бугайчук.

Голос. діти-5_3
прес-служба каналу "1+1"

З команди Джамали боротися за звання "Голос. Діти" буде Надя Довбуш, Микита Ачкасов, Ярослав Політов і Варвара Кошова.

Нагадаємо, що на етапі "Бої" зіркові тренери ставлять учасників своїх команд у трійки для виконання спільної пісні. Після виступу далі проходить тільки одна дитина з тріо. У результаті відбору у кожного з артистів у команді залишається по чотири вокаліста. На етапі "Нокаути" четверо юних співаків з кожної команди виконують сольні композиції. Зірковий наставник повинен обрати двох найсильніших, які і проходять у прямий ефір.

Залиште свій коментар

Вибір редакції