Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підкорили Depeche Mode: харків'яни приголомшили знаменитий гурт каверами на їхні хіти

Культовий гурт визнав кавер-версії своїх пісень, які виконали музиканти з Харкова, одними з найкращих.

Українські музиканти з  Prime Orchestra переграли самих Depeche Mode, йдеться у сюжеті "ТСН".

Культовий гурт визнав кавер-версії своїх пісень, які виконали харків'яни, одними з найращих.

Учасники Depeche Mode оголосили у Facebook спеціальну акцію Facebook Fan Takeover для своїх шанувальників з усього світу. Можна було надсилати картини, фото чи обробки пісень. Але британців вразив саме виступ українців.

Серед усіх учасників флешмобу, Depeche Mode саме українські кавер-версії власних пісень назвали одними з найкращих.

ВідеоХарківський оркестр взяв участь у конкурсі кавер-версій хітів групи Depeche Mode

Оркестр під назвою "Прайм оркестра" взяв участь у акції, яку оголосив легендарний гурт. Серед усіх учасників флешмобу, "Депеш мод" саме українські кавер-версії власних пісень назвали одними з найкращих. "Прайм оркестра" існує чотири роки. Як самі заявляють, від інших відрізняються тим, що у своєму виконанні поєднують класичний оркестр з рок-бендом та діджеєм.

Харківський оркестр взяв участь у конкурсі кавер-версій хітів групи Depeche Mode

Як заявляють самі музиканти Prime Orchestra, від інших вони відрізняються тим, що у своєму виконанні поєднують класичний оркестр з рок-бендом та діджеєм. Шанувальників, запевняють, їм вистачає. Нині музиканти збираються в тур Прибалтикою та Білоруссю. Пізніше готують концерти і в Україні. А от мрія оркестру, зіграти на одній сцені зі своїми кумирами, Depeche Mode.

"Це найвища планка наразі для нас. Були спроби якось виходити, шукати контакти, це цікаво звичайно, як оцінять самі автори. Вийшло так, що люди самі нас знайшли", - прокоментував саундпродюсер оркестру Олексій Хорольський.

Зауважимо, що гурт Prime Orchestra було створено у Харкові 2014 роцку. Музиканти виконують симфонічні аранжування хітів знаменитих гуртів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції