Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підопічна Святослава Вакарчука Христина Соловій презентувала дебютний альбом

До альбому увійшли народні пісні та дві композиції авторства самої Христини.

Сьогодні відбувся реліз дебютного альбому Христини Соловій "Жива вода", до якого увійшли народні пісні та дві композиції авторства самої Христини.

Десять пісень платівки - українські народні в авторській адаптації Святослава Вакарчука.

Записати альбом народних, зокрема лемківських пісень, було давньою мрією Христини, тож за початковим задумом дебютна платівка молодої співачки мала складатися виключно з них.

"Кожна з народних пісень,  які увійшли  до цього альбому, в певний період була для мене емоційним сплеском. Більшість із них я співала в народному ансамблі "Лемковина", але довго виношувала мрію дати цим пісням нове дихання, аби їх знали і співали молоді люди", - розповіла Христина.

Робота над платівкою відбувалася в Києві, на студії "ЗвукоЦех" за участі кращих музикантів країни. Саунд-продюсерами альбому стали Мілош Єліч та Святослав Вакарчук. Продюсер – Святослав Вакарчук.

Христина Соловій йомки кліпу_2
Соловій знімає кліп на лемківську пісню "Под облачком"

Мабуть, однією з найвідоміших лемківських пісень є "Под облачком". Для Христини ж вона є особливою, бо, за її словами, саме завдяки цій пісні вона дізналася про своє лемківське походження, вперше почувши її у 11 років.

 "Пісня "Под облачком" стала символом моєї любові до Лемківщини. Саме почувши її, мама розповіла мені про наше лемківське походження, про людей з дивними звичаями і такою милою, місцями чудною, говіркою. Багато із тих людей мені не вдалося знати живими. Але я завжди можу відтворити в уяві їхні образи, що мені тоді навіяла ця пісня - чи не найдорожча для мене пісня-портал і нерозривний містичний зв'язок з моїм корінням", - поділилася артистка.

Христина Соловій йомки кліпу_3
Соловій знімає кліп на лемківську пісню "Под облачком"

До речі, саме на цю композицію вже знято другий кліп співачки, над яким працювала київська команда Red Glass Production. Прем'єра кліпу "Под облачком" запланована на початок жовтня.

Окрім народних пісень, до альбому увійшли й дві авторські композиції Христини. Хоча спочатку взагалі не було таких планів. Та чим далі йшла робота в студії над записом, тим більше з'являлося музичних тем у молодої авторки.

Христина Соловій йомки кліпу_4
Соловій знімає кліп на лемківську пісню "Под облачком"

Альбом вже доступний на iTunes та інших цифрових платформах. Фізичний носій (CD) з'явиться трохи згодом.

Нагадаємо, перший кліп підопічної Вакарчука з "Голосу країни" підірвав інтернет.

Залиште свій коментар

Вибір редакції