Підопічні Тіни Кароль на "Голосі країни" вразили каверами на хіти Потапа, Дорна та Вакарчука

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Зірковий тренер зробила тренерам проекту незвичайний сюрприз.

Минулої неділі в "Голосі країни-6" на телеканалі "1+1" стартував новий етап - "вокальні бої", під час яких тренери розподілили учасників своїх команд на пари.

На сцені вокалісти виконували музичні композиції в дуеті, змагаючись за право продовжити участь у проекті.

Протягом 6 ефірів тренери ретельно збирали свої команди і боролися за кожного з учасників. Тепер же в ході "вокальних боїв" "платинова четвірка" повинна рівно в половину скоротити свої команди і залишити в ній тільки найсильніших.

Справжній сюрприз для Святослава Вакарчука, Івана Дорна і Потапа зробила Тіна Кароль. Разом з учасниками своєї команди вона підготувала композиції з репертуару тренерів "Голосу країни-6" в незвичайному аранжуванні.

Так, педагог з вокалу Антон Якубовський та учасник Білорусі на "Євробаченні-2015" Юрій Навроцький виконали композицію "Стицамен" Івана Дорна.

Ефектні Анастасія Грошко і Катерина Рочняк здивували пристрасним виконанням пісні "Вище неба" групи "Океан Ельзи".

Енергійні Маша Кацева і Віталія Діденко "підірвали" зал піснею "Имя 505", автором якої є Потап.

"Нарешті! Тіна, дякую! За два сезони моєї участі в "Голосі країни" вперше на цій сцені прозвучала пісня, яку написав я", - зізнався Потап.

Костянтин Дмитрієв з команди Івана Дорна, відео виступу якого зі "сліпих прослуховувань" б'є рекорди переглядів у Мережі, заспівав у дуеті з прихильницею джазу Вікторією Дмитрук. Пара дуже органічно виконала пісню "Ain't nobody", і у глядачів навіть склалося враження, що виконавці дружать вже багато років. Однак за правилами проекту, продовжити боротьбу за звання "Голосу країни-6" може тільки один з них, і Іван Дорн віддав перевагу Костянтину.

Не менш зворушливим став виступ підопічних Святослава Вакарчука "бременського музиканта" Михайла Лузіна і продавчині з голосом Ріанни Маргарити Тишкевич. Вони настільки ніжно виконали композицію "How Deep Is Your Love", що ні у тренерів, ні у глядачів не залишалося сумнівів: між Михайлом і Маргаритою спалахнули почуття. Те, що вокалісти не байдужі один до одного ще на репетиціях помітив навіть їх тренер.

"Вони іноді так поводилися, що мені здалося, може, я чогось не знаю. Це для мене ідеальна пара, і мені шкода, що хтось із них буде змушений піти", - прокоментував Святослав Вакарчук , який в підсумку віддав перевагу Маргариті.

Цікаво, що на "вокальних боях" у кожного тренера є одиничне право врятувати учасника будь-якої команди, який потрапив під загрозу вибування з проекту. Минулої неділі такою можливістю скористався Іван Дорн, який тепер став тренером ех-Ассоль Катерини Гуменюк з команди Потапа. Її суперницею під час "вокального бою" стала Анастасія Прудіус, яка під час "сліпих прослуховувань" розвернула всі чотири тренерських крісла.

Наступної неділі о 21:00 в "вокальних боях" учасники "Голосу країни-6" продовжать боротися за можливість залишитися в проекті. Тренери здивують незвичайними дуетами своїх підопічних, а вокалісти - несподіваними аранжуваннями і потужною енергетикою.

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація