Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підопічний Івана Дорна здивував кавером на українську народну пісню

На "Голосі країни" відбувся перший ефір "нокаутів" за новими правилами.

Минулої неділі на "Голосі країни-6" на телеканалі "1+1" відбувся перший ефір "нокаутів" за новими правилами.

Іван Дорн і Тіна Кароль залишили у своїх командах по чотири учасники, які скоро боротимуться у прямих ефірах за перемогу в головному вокальному проекті України.

Виконавці до останнього моменту не знали, в якому порядку виступатимуть на "нокаутах". Відкривав новий етап на шоу 18-річний Влад Каращук з команди Івана Дорна. Юний вокаліст здивував сучасною інтерпретацією української народної пісні "Подоляночка", і своїм виступом привів у захват глядачів і тренерів проекту.

"Він сам запропонував цю пісню, і мені сподобався його вибір. Мені хотілося, щоб Влад звучав фірмово, в нашому, українському, ключі. Це бомба", - прокоментував вибір композиції Іван Дорн. А за словами самого Влада, пісню "Подоляночка" можна назвати вищою математикою в музиці.

Цікаво, що виступ Влада настільки вразив тренера, що нікому з семи конкурентів не вдалося витіснити його з першого місця. При цьому учасники були готові на все, щоб не тільки зайняти одне з червоних крісел, а й до останнього утриматися там. Так, наприклад, Діана Діковськи, яку на проекті встигли охрестити відьмою, навіть спробувала зірвати виступ одного з фаворитів інтернет-користувачів Костянтина Дмитрієва. Учасниця, яка посідала четверте крісло, вирішила станцювати на сцені просто під час запального виконання Костянтином пісні Alabama Shakes "Don't wanna fight". Незважаючи на несподіваний вчинок суперниці, Кості вдалося не тільки успішно виступити, але і отримати місце у прямому ефірі.

Голос країни нокаути_2
прес-служба каналу "1+1"

Для Антона Якубовського з команди Тіни Кароль виступ у "нокаутах" також став справжнім випробуванням, оскільки напередодні ефіру він серйозно захворів. Крім того, тренер поставила йому непросте завдання - виконати пісню Genesis "I Can't Dance", яка ще жодного разу не звучала на проекті. З перших же секунд виступу Антона танцювати почали не тільки глядачі в залі, а й музиканти з оркестру, а також тренери Іван Дорн і Святослав Вакарчук.

Голос країни нокаути_4
прес-служба каналу "1+1"

Голос країни нокаути_1
прес-служба каналу "1+1"

Трохи пізніше лідер "Океану Ельзи" навіть виліз на спинку крісла, де продовжив танцювати. У підсумку, Антон отримав місце на одному з червоних стільців і буде боротися за звання "Голосу країни-6" у наступному етапі.

Голос країни нокаути_5
прес-служба каналу "1+1"

Вже цієї неділі, 8 травня, о 21:00, за право виступити в прямих ефірах боротимуться учасники команд Потапа і Святослава Вакарчука.

Залиште свій коментар

Вибір редакції