Підопічний Вакарчука на "Голосі країни-6" зворушив глядачів символічною "Баладою про мальви"

Пісня, присвячена матерям, які не дочекалися своїх синів з фронту, не змогла залишити байдужими глядачів і тренерів проекту.

Вчора, 8 травня, на "Голосі країни-6" на телеканалі 1+1 відбувся останній ефір "нокаутів", під час якого за місця у прямих ефірах боролися учасники з команд Святослава Вакарчука і Потапа.

Одним з найбільш зворушливих і емоційних моментів випуску став виступ соліста Рівненської філармонії Миколи Бобрика з команди Святослава Вакарчука.

У День пам'яті і примирення вокаліст відкрив ефір виконанням дуже символічної композиції - "Балади про мальви" Володимира Івасюка на вірші Богдана Гури. Пісня, присвячена матерям, які не дочекалися своїх синів з фронту, не змогла залишити байдужими глядачів і тренерів проекту.

"Ця пісня вже багато разів звучала на проекті. Але вперше я повністю відчула всю тугу, яка є в ній", - прокоментувала виступ Миколи Тіна Кароль.

Високу оцінку виступу Миколи дав і його тренер Святослав Вакарчук, який подарував можливість вокалісту продовжити боротьбу за звання "Голосу країни-6" у наступному етапі.

Уже у неділю, 15 травня, о 21:00 на "Голосі країни-6" на телеканалі 1+1 розпочнуться прямі ефіри, де долю учасників вже будуть вирішувати глядачі шляхом SMS-голосування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: