Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підсипала снодійного і дізналася про все: дружина Оззі Осборна розповіла, як виявила зраду чоловіка

Днями Шерон Осборон розповіла приголомшливу правду.

Дружина Оззі Осборна Шерон, яка минулоріч вже розповідала, що дізналася про зради чоловіка, наразі повідомила, у який саме спосіб вона це зробила.

Жінка  зізналася, що 2016 році підсипала снодійне в напій своєму чоловікові, колишньому вокалісту рок-групи Black Sabbath Оззі Осборну, щоб дізнатися про те, з ким він її зраджував.

"Я була в абсолютному розпачі. Він відправив мені листа, який призначався одній з його коханок", - згадала Осборн у видання The Sun.

66-річна дружина рок-музиканта зізналася, що була розбита, прочитавши електронну пошту чоловіка, і вирішила розв'язати йому язика досить незвичайним способом.

За словами Шерон, вона дочекалася, поки музикант не впаде в напівдрімоту, після чого вивідала у нього все секрети.

"Він прийняв свої пігулки для сну. А я підсипала ще дві додаткові в його напій і дізналася про все. Він би ніколи б просто так не розповів мені правду. Йому було соромно, страшно. Я знала, як довго це тривало і з ким", - розповіла жінка.

Після викриття Оззі пообіцяв дружині, що кине коханку, і вона вирішила йому повірити. Однак через півроку Шерон з'ясувала, що він їй брехав та зазначила, що той визнав свою залежність від сексу.

Проте, якби там не було, пара, яка одружилася 1982 року,  досі разом. Правда Шерон заявляє, що незважаючи на те, що вона з Оззі, вона йому не довіряє.

Нагадаємо, дізнавшись про зраду чоловіка, Шерон Осборн ледь не розлучилася з ним після 33 років шлюбу. За допомогою не одного сеансу психолога жінка знайшла в собі сили пробачити зрадливого чоловіка.

А у травні минулого культовий Оззі Осборн після 35 років шлюбу оновив шлюбні обітниці з дружиною. Музикант зізнався, що ця церемонія значить для нього "новий початок" подружнього життя. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції