Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Піропатрон з "кров'ю" вистрілив у вухо": Комаров розповів, що з ним сталося в Бразилії

Телемандрівник прокоментував моторошні кадри, де його "підстрелили".

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров, який налякав фанів відео, де його "підстрелили", розставив крапки над "і" у цій історії.

На сторінці в Instagram Дмитро заспокоїв шанувальників, що він живий і здоровий. А кадри, які потрапили до Мережі, були зроблені, коли Комарова навчали професії каскадера.

"Поспішаю ще раз підкреслити: я живий і здоровий. На відео кадри зі знімань, де я вчився працювати каскадером. А ось чому вони з'явилися в Мережі, вирвані з контексту - це інше запитання. За умовами договору з бразильською командою кіношників, які організовували ці знімання, ми зобов'язувалися надати їм всі відзняті матеріали, тому що вони як актори теж беруть участь. Там їхні обличчя", - прокоментував Комаров.

Дмитро Комаров_4
instagram.com/komarovmir

Ведучому вдалося з'ясувати, що кадри оприлюднив бразилець на ім'я Іван.

"По суті, виклав себе – на відео він біжить за мною з пістолетом в ролі бандита. Він же – каскадер і організатор знімань. Зателефонував Івану з запитанням, навіщо він це зробив, і він відповів: "Це просто жарт". В принципі, по каналу видно, що там відоси зі знімань фільмів", – наголосив ведучий.

Як доказ того, що це дійсно були кінознімання, Комаров також показав, як його підпалювали.

"Спеціально викладаю кадри зі знімань фільму і роботи каскадерів, професію яких я на собі відчував. Я горів, цілком реально, в різні дні, тренувався. Але з дотриманням заходів безпеки. Мене збивала машина, разів 50. Були вибухи, погоні", – поділився Дмитро.

Дмитро Комаров_2
instagram.com/komarovmir

Він додав, що наступна програма "Світу навиворіт", яка вийде в ефір сьогодні, буде присвячена вивороту бразильського кіновиробництва.

Дмитро Комаров_3
instagram.com/komarovmir
Дмитро Комаров_5
instagram.com/komarovmir

"Саме тому ми, за умовами контракту, передали бразильцям відео два дні тому. Але звичайно такої "реклами" я не хотів. Вибачте, що вам довелося переживати і так вийшло. Я цього не хотів. І дуже ціную вашу любов і турботу. Це були реально дуже складні для мене знімання: два дні в спекотному одязі я бігав по 40-градусній спеці, стрибав, падав. Крик на відео, до речі, теж реальний – піропатрон з "кров'ю" погано поставили, і мені він вистрілив чітко в вухо", – поділився з шанувальниками Дмитро.

Нагадаємо, раніше Дмитро Комаров розповів, куди зник з соціальних мереж.

Залиште свій коментар

Вибір редакції