Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після чуток про примирення Джиган поділився романтичним знімком із Самойловою

Після чуток про примирення Джиган поділився романтичним знімком із Самойловою

Пара ніжно позувала на тлі заходу сонця.

Популярний репер українського походження Джиган, справжнє ім'я якого Денис Устименко, поділився першим знімком з дружиною Оксаною Самойловою після примирення.

Так, днями у ЗМІ з’явилася інформація, що дружина виконавця відмовилася від позову та заявила про примирення сторін. Більше того, пара не з’явилася за засідання суду.

Після цієї новини Джиган поділився у фотоблогу спільним романтичним знімком із дружиною, чим і підігрів чутки про те, що у пари все чудово і вони не збираються розривати стосунки. На знімку усміхнена Оксана позує в обіймах скандального чоловіка на тлі заходу сонця.

Джиган і Оксана Самойлова_1
instagram.com/iamgeegun

"Романтика", – підписав публікацію зірка.

Думка юзерів стосовно публікації розділилася. Так, частина підписників висловили своє захоплення парі, а дехто – звинуватив подружжя у хайпі.

  • Все-таки помирилися! Ура
  • Дуже рада за вашу сім’ю! Щастя вам
  • І для чого тоді йшов шлюборозлучний процес, і Оксана говорила про те, що ліпше нехай буде тільки одна мама ніж все це... Хайп на сім'ї – остання справа
  • Ось так от! Хайпанули, друзі! Молодці

Нагадаємо, у лютому Оксана народила Джигану четверту дитину – сина Давида. Втім, невдовзі репер став публікувати дивні пости в Instagram. Згодом Джиган потрапив до елітної реабілітаційної установи Маямі Seaside Palm Beach, де лікують алко- та наркозалежних. Провівши там декілька тижнів, репер повернувся до сім'ї та почав вимолювати прощення у коханої. Втім, Оксана повідомила, що подала позов на розлучення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції