Після гучного скандалу Таїсія Повалій скасувала концерт у Києві

Після гучного скандалу Таїсія Повалій скасувала концерт у Києві

Артистка повідомила про це у фотоблогу.

Співачка Таїсія Повалій, яка планувала 10 грудня виступити у палаці "Україна", скасувала концерт у Києві.

Про це артистка повідомила на сторінці в Instagram. Повалій зауважила, що сподівалася на диво, але не так сталося як гадалося. Також виконавиця додала, що з одного боку засмучена ситуацією, проте з іншого вона розуміє, "що ще потрібен час".

"Ювілейний концерт цього року не відбудеться. Це, з одного боку, мене засмучує, а з іншого - я розумію, що потрібен ще час, а це значить, що мені знову доведеться не старіти!" – повідомила Повалій.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Дорогие мои! Скажу честно, безумно хотелось чуда! Это ведь так важно для меня!!! ⠀ Родные мои! Артиста определяет слушатель и зритель. Я вижу, чувствую, ощущаю вашу мощнейшую поддержку! Я хочу сказать вам СПАСИБО! За то, что не равнодушны, что всегда рядом и благодаря этому я иду дальше и только вперёд! ⠀ Я ощущаю каждый день вашу любовь, теплоту и заботу! Именно это вселило в меня веру и ежедневно придаёт сил! ⠀ Юбилейный концерт в этом году не состоится. Это, с одной стороны, меня расстраивает, а с другой — я понимаю, что нужно ещё время, а это значит, что мне снова придётся не стареть! ⠀ Я для вас готовлю много всего интересного и в ближайшее время об этом обязательно расскажу❤️ ⠀ До встречи немножечко позже! ⠀ PS: И мой подарок вам, мои дорогие — премьера песни!!! Музыка и стихи — @alekseymalakhov ⠀ Ссылка в шапке профиля) ☝️ #таисияповалий #1000лет #алексеймалахов

Публикация от Таисия Повалий (@tpovaliyofficial)

Нагадаємо, що наприкінці липня співачка Таїсія Повалій оголосила про те, що вперше за п'ять років дасть концерт у Києві. Виступ мав відбутися 10 грудня у палаці "Україна". Однак директор палацу "Україна" Роман Недзельський повідомив, що жодних домовленостей щодо концерту між ним та організаторами не було укладено. Саме тоді він назвав новину про концерт Повалій у палаці "Україна" "провокацією".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів