Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після невдалої вагітності Евеліна Бльоданс разом з сином вирушила на Балі

Акторка вирішила змінити звичну картину життя.

Телеведуча та акторка Евеліна Бльоданс, яка у вересні повідомила, що вагітна за допомогою ЕКО, нещодавно втратила дитину.

49-річна зірка повідомила про це на своїй сторінці Instagram майже місяць тому, оприлюднивши відео, в якому підтвердила, що втратила бажану дитину.

"Мої хороші, будь ласка, не ставте мені запитань про вагітність. У мене не вийшло мати дівчаток, але у мене є два сини. Це моє щастя, моя любов. Я буду танцювати, я буду співати, бо життя моє триває", - зазначила зірка.

Однак днями Евеліна, разом із молодшим сином Семеном, який народився із синдромом Дауна та якого наразі виховує сама, вирушила на реабілітацію хлопчика на Балі. 2 листопада Семен переніс важку операцію.

"Я на Балі. Ось вже дійсно наше життя, як зебра, і випробувавши тебе складними обставинами і емоційними ударами візьме і відправить не на довго до раю. Семіку так потрібна була реабілітація після операції, але я не могла собі зараз дозволити цю поїздку. Але людина припускає, а Бог розташовує. І ось ми тут!" - повідомила зірка.

Так, син зірки разом з мамою насолоджується морем, сонцем та піском. 

Бльоданс також проходить своєрідну відновну терапію після невдалої вагітності. На подію вона дивиться по-філософськи. Зараз акторка має намір цілком і повністю присвятити себе молодшому синові.

Нагадаємо, у Евеліни є ще старший 24-річний син Микола, який нині проживає у Ізраїлі разом зі своїм батьком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції