Після п'ятирічної перерви сестри Завальські відродили дует "Алібі"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчата вперше разом заспівали на закритій вечірці.

Сестри Завальські, які нещодавно заявили, що можливо відродять гурт "Алібі", все-таки це зробили.

Днями у Caribbean Club відбувся ексклюзивний концерт дуету "Алібі".

Після перерви у спільній артистичній діяльності сестри Анна та Ангеліна виступили на честь ювілею свого батька Олександра Завальського. Підготовка до закритого заходу для вибраної публіки трималася в таємниці протягом декількох місяців і стала повною несподіванкою для самого винуватця торжества.

Алібі_7

Концерт-присвята став новою точкою відліку у творчій біографії дуету "Алібі".

У супроводі кращих музикантів під чуйним керівництвом саунд-продюсера проекту Олексія Боголюбова Анна та Ангеліна виконали десять перевірених часом хітів "Алібі" в новому актуальному звучанні, які з ними разом співав буквально весь зал.

Алібі_4

Прем'єрою в програмі стала українськомовна пісня "Вільні", тескт до якої написала Анна Завальська. Артистки розповіли, що це їхня перша авторська пісня українською мовою, яка увійде до майбутнього альбому, робота над яким вже почалася.

Також сюрпризом стало виконання однієї з найперших пісень дуету - "Исповедь", яку дівчата заспівали в вперше в українському перекладі. 

Алібі_8

Серед гостей заходу були близькі родичі, друзі, колеги, партнери, музиканти -  Валентин Коваль, Віктор Андрієнко, Олег Фагот Михайлюта, Влад Дарвін, Олена Коляденко та багато інших.

Алібі

Як подарунок шанувальникам гурту "Алібі" вже готується відеоверсія шоу і окремий концертний кліп на нову пісню. Режисером музичного фільму про "Алібі" виступає Катя Царик.

Алібі_6

На сцену дівчата вийшли в шикарних вбраннях, які виграшно підкреслили витончену елітарність сестер.

Алібі_1

 У найближчих планах - сольний концерт возз'єднаного гурту для всіх, хто скучив за їхньою творчістю і хоче побачити і почути нове "Алібі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції