Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після повного видалення матки відому 32-річну американську акторку знову прооперували

Ліна Данем перенесла операцію з видалення лівого яєчника.

Американська акторка, зірка серіалу HBO "Дівчата" Ліна Данем, якій на початку року повністю видалили матку через діагностований ендометріоз, знову опинилася на лікарняному ліжку.

Так, вчора акторка перенесла ще одну операцію з видалення лівого яєчника, на якому виявили пухлину - фіброму.

Про це Данем повідомила на своїй сторінці в Instagram, опублікувавши фото з лікарняного ліжка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Lena Dunham (@lenadunham)

"Пухлина розросталася і вже почала тиснути на кишечник і нерви, які впливали і на процес сечовипускання. Я відчувала себе дуже погано - і була більше схожа на буріто, ніж на людину", - зізналася 32-річна Ліна.

Також у написі до світлини, вона зазначила, що потрібно стежити за своїм здоров'ям.

"Воно нестабільно. Але зараз я дуже щаслива, тому що завдяки операції у мене з'явився новий пупок, а ще дуже рада, що у мене є медична страховка - це так дивно, що можливість піклуватися про здоров'я в нашій країні - це привілей, який є не у всіх. І у мене з'явилася нова місія - захистити всіх жінок, які пройшли через різні операції, дати їм надію і впевненість у собі", - зазначила акторка.

Зазаначимо, Ліна Данем вже перенесла близько 10 хірургічних втручань за 10 років, щоб впоратися з кровотечами і пухлинами. Видалити матку вона вирішила після того, як зрозуміла - більше терпіти біль вона не може. Після операції Ліна не зможе мати дітей, але актриса не сумує і заявляє, що "всиновлення - це теж прекрасно і дивно".

Залиште свій коментар

Вибір редакції