Після прем'єри скандального фільму про "гея-педофіла" Джексона з'явилася ще одна його жертва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після прем'єри документального фільма про поп-короля з'явилися нові обвинувачення.

Днями у США відбулася прем'єра документального фільму "Залишаючи Неверленд", у якому розкриваються педофільські нахили покійного Майкла Джексона, який 35 років тому отримав одразу вісім статуеток за свій альбом Thriller.

Як передає видання The Sun, на прем'єрі деяких глядачів навіть нудило.

Чотиригодинна картина заснована на розповідях Вейда Робсона і Джеймса Сейфчака, яких сам король поп-музики називав своїми "маленькими друзями".

Вейд Робсон
Associated Press
Вейд Робсон на прем'єрі стрічки

Танцівник Уейд Робсон розповів про домагання Джексона не так давно. За його словами, поп-король ґвалтував його у себе на ранчо у Неверленді протягом семи років, поки хлопчикові не виповнилося 14. Схожими спогадами поділився і Джеймс Сейфчак.

Джеймс Сейфчак
Associated Press
Джеймс Сейфчак на прем'єрі стрічки

За словами жертв, співак влаштовував оргії з маленькими хлопчиками і налаштовував своїх жертв проти батьків і друзів. Він вчив дітей ненавидіти всіх, хто перебував за межами Неверленду.

Наразі, після прем'єри до числа постраждалих, які вирішили порушити мовчання, приєдналася ще одна жертва.

35-річний Майкл Джейкобс-Хаген розповів про те, як в юному віці ділив ліжко зі знаменитим співаком.

"Він переступив межу зі мною і іншими дітьми. Зараз мені майже стільки ж років, скільки було Майклу, коли він зустрічався зі мною", - передає слова чоловіка видання The Mirror.

Майкл Джексон
Associated Press

За словами чоловіка, після знайомства співак відвіз його в готель і поклав поряд з собою в ліжко, після чого обійняв і поцікавився, чи любить він його і чи хоче знову зустрітися. За цим послідували ще кілька зустрічей, під час яких вони спали разом та Джексон дав йому книжку "повну фотографій голих хлопчиків".

Джейкобс-Хаген назвав подію жахливою і зізнався, що неналежні дії Майкла Джексона відбилися на його психіці і змушували відчувати сором.

Варто зазначити, що критики назвали "Залишаючи Неверленд" не документальним фільмом, а фільмом жахів.

Нагадаємо, що родичі Майкла Джексона, тим часом, виступили з критикою на адресу HBO за створення і показ цього фільму. В офіційній заяві документальну стрічку оцінили як жалюгідну спробу заробити на імені Джексона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції