Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після скандалу в Одесі Ірина Білик пояснила, чому їздить до Москви

Артистка все ж змогла виступити на відкритті одеського ресторану.

Українська співачка Ірина Білик вперше прокоментувала свій скандальний виступ в Одесі на відкритті ресторану.

За словами народної артистки, про плани активістів зірвати концерт вона дізналася від близьких і друзів.

"Коли я була в дорозі, мені почали дзвонити і писати знайомі, друзі, близькі. Говорили, що бачили повідомлення в соціальних мережах, що переживають, пропонували скасувати концерт. Але як я могла не виступити перед тими людьми, які прийшли до мене і хочуть слухати мою музику?" - сказала Білик.

Зірка додала, що коли активісти зібралися біля ресторану і спровокували бійку, вона найбільше переживала за своїх юних слухачів.

"Сама я, насамперед, переживала не за себе, а за публіку, яка прийшла на мій виступ, особливо за мам з маленькими дітьми. Після того, як я вдруге стала матір'ю, моє ставлення до дітей стало ще більш трепетним — причому, абсолютно до всіх", - поділилася Ірина.

Артистка зізналася, що настільки переймається через перекручені новини про себе, що іноді взагалі воліє не читати пресу. Білик внесла ясність щодо того, чому зрідка їздить до Москви і чому якось була в Криму.

"Так, іноді я їжджу до Москви до Аслана — мого чоловіка і батька мого молодшого сина. Але концертів там у мене не було. А як стверджують, що я виступала в Кремлі на ювілеї Людмили Гурченко. І ще в Криму, куди я приїхала на весілля подруги, я нібито сиділа в журі на "Новій хвилі". Невже зараз, коли у кожного є телефон з відеокамерою, після виступів на таких великих заходах не залишилося б жодної фотографії і жодного відео, де я співаю на сцені? Я дуже люблю Україну, всіх своїх українських слухачів, хочу дарувати їм свої пісні, свою любов і не бути вплутаною у всю цю брехню та вигадані плітки...", - додала Ірина.

Нагадаємо, у четвер, 8 червня, під час виступу Ірини Білик на відкритті ресторану в Одесі активісти влаштували бійку. Під час зіткнення активістів та поліцейських біля закладу одного з них – Сергія Стерненка – побили. Чоловік одним з перших написав про можливі заворушення в разі виступу артистки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції